Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

30 marca 2021, 19:01

Ja w 2007 miałem rok

Avatar Loginamika04

3 czerwca 2022, 16:35

@Nikodem8378: ja też przyjacielu rówieśniku

Avatar Kiilano

26 maja 2022, 10:59

15

Avatar Martyna_09

9 kwietnia 2020, 15:52

Teraz 13...

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

11 lutego 2021, 17:48

@Martyna_09: teraz 14

Avatar Nokia_701

17 kwietnia 2019, 11:27

Nom

Avatar Rinna

13 stycznia 2019, 15:31

Teraz 12

Avatar Kejdzej

20 kwietnia 2018, 13:43

Teraz to już 11 lat temu...

Avatar BetonowyMur

21 lipca 2018, 09:46

@Kejdzej: Elo, obrazek o tobie w poczekalni jest

Avatar StraikerPL

3 stycznia 2017, 09:32

Ja sobie wczoraj uświadomiłem, że rok 2020 jest znacznie bliżej niż 2010

Avatar GalenMarek

1 stycznia 2017, 17:17

Czujesz się staro, c'nie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar GalenMarek

2 stycznia 2017, 17:57

Niby tak. Ale już ta "2" zamiast "1" robi swoje.

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2017, 20:57

@GalenMarek: No tu się zgodzę.

Avatar matiExtreme

1 stycznia 2017, 17:23

A jeszcze gorzej jak sobie uświadomisz że dzieci które urodziły się w 2010 roku mają już 7 lat i już część z nich słucha pewnie tego gnojarza cypisa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Anielka999

2 stycznia 2017, 17:34

@matiExtreme: Moja siora nie.

Avatar matiExtreme

2 stycznia 2017, 19:40

@Anielka999: "część z nich" "pewnie"

Avatar Pan_Skarpeta

1 stycznia 2017, 20:39

A 1 rok był 2017 lat temu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar HanSono

2 stycznia 2017, 16:06

Jak to?

Avatar Pan_Skarpeta

2 stycznia 2017, 19:40

@LubieTostyPL: wpisz sobie w internet co było w 1 r. n. e.

Avatar Naruumi

2 stycznia 2017, 17:06

Miałem w 2007 5 lat. Wyjaśni ktoś?

Avatar Mrkisiowskyy

2 stycznia 2017, 19:31

@Naruumi: Ja w 2007 miałem........ 7 LAT XD

Avatar
Yaveton

2 stycznia 2017, 17:56

"I kiedy uświadamiasz sobie, że dzieciak co darł mordę w CS'ie w 2003 i się chwalił bycia dziesięciolatkiem już jest pełnoletni." ~ Kuzyn

Avatar Boberek00

1 stycznia 2017, 17:16

dziesięć lat minęło jak jeden dzień

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 17:40

@Boberek00: *jak 6 godzin

Avatar
German_Shepherd

2 stycznia 2017, 14:12

@Boberek00: Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień.

Taki raps od Paktofoniki

Avatar makajet

2 stycznia 2017, 00:58

i kiedy skapniesz się że jesteś rocznikowo starszy

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2017, 17:41

Tyle można było osiągnąć...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Znak czasów

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka