Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Albo dla osób w spektrum
Z klasą się trzeba urodzić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A jednak zrobili to w ten sposób
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2017, 21:52
Wydać cały jego hajs na skiny za 4 centy do CS'a
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2017, 21:54
Kupic gry w giftcodzie i sobie na konto przerzucic
Odpisz
12 października 2018, 16:23
pamiętasz ten komentarz?
Odpisz
20 października 2018, 08:47
@rousered: nie
Odpisz
20 października 2018, 08:59
a może teraz?
Odpisz
20 października 2018, 09:01
@rousered:
Odpisz
20 marca 2018, 19:33
trzeba kupić gry z kosza.
Odpisz
12 lutego 2018, 17:25
Jest HED jest 5 :D
Odpisz
1 października 2017, 18:33
Wydajesz wszystko na Nekopare.
Odpisz
8 stycznia 2017, 12:33
I ten hed :D
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:49
kup mu battlefield 1
Odpisz
7 stycznia 2017, 17:41
@siemak: Ale bf1 jest dobry
Odpisz
8 stycznia 2017, 00:30
@siemak: nie ma go na steam
a pobza tym jedna z najlepszych gier
Odpisz
6 stycznia 2017, 12:31
Wyślij do siebie trade'a z skinami ( cs czy coś innego ) A za resztę kupuj gry i wysyłka jako prezent !
Odpisz
6 stycznia 2017, 08:29
Znajdź sobie fajną gierkę i wyślij ją sobie jako prezent
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:57
Kupisz mu symulator striptizu?
(pozdrowionka dla wszystkich którzy widzieli ten najnowszy odcinek gier z kosza)
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:57
@TheGardenPL: Zagrałbym ale mój komputer to grat
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:39
@TheGardenPL: Wole nie kupować mu tego bo ręka by mu odpadła
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:47
@TheGardenPL: Jest takie coś??
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:58
@PanSernik: Właściwie to symulator prowadzenia klubu ze striptizem, ale w sumie na jedno wychodzi.
Odpisz
5 stycznia 2017, 21:20
@TheGardenPL: Jaram się tą grą jak mój komp po odpaleniu Wiedźmina 3 na ultra
Odpisz
5 stycznia 2017, 23:08
@TheGardenPL: Czesław.
Odpisz
5 stycznia 2017, 20:58
jak będę duży to chce być Hedem
Odpisz
5 stycznia 2017, 20:27
Kupujesz anime kawai sajko simulator
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:34
pozdro dla wszystkich którzy oglądają tvgry
Odpisz
5 stycznia 2017, 19:07
@Xenomorph12: Dziękuję
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:41
Hed to czyste zło ...
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:40
Hed jest zajebisty
Odpisz
2 stycznia 2017, 21:59
5 bo tvgry.
Odpisz
2 stycznia 2017, 22:06
@Zakapturzony13579: GryOnline lepsze...
Odpisz
2 stycznia 2017, 22:25
@kcelej21: xD
Odpisz
2 stycznia 2017, 22:55
@kcelej21: ja tam wolę tvgry plus
Odpisz
3 stycznia 2017, 12:41
@DziwnyPan: faggoten mogę screena?
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:08
@kcelej21: No właśnie
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:09
@Zakapturzony13579: #TeamGryOnline
Odpisz
5 stycznia 2017, 16:36
@Zakapturzony13579: 5 bo zły bliźniak Heda.
Odpisz
5 stycznia 2017, 17:46
@kcelej21: gry online i tvgry to to samo xd
Odpisz
5 stycznia 2017, 18:30
@razor88: Brawo kapitanie oczywsity!
Odpisz