Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2017, 10:18
po co mieć dobre oceny jak i tak się roboty nie znajdzie
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:30
@ALKATRAZ: no, a później się zostaje adminem jeja
Odpisz
9 stycznia 2017, 07:10
@kafelka_w_kuchni: hciaubyś
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:33
-Dostałeś 4? A Mariuszek dostał 5!
-Ale mamo! Janusz dostał 2!
-Inni mnie nie interesują!
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:11
so true my friend
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:33
Janusz kujoństwa
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:14
Czemu akurat Janusz? >:c
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:29
@Hank1212: Bo nie Ma*cin.
Odpisz
8 stycznia 2017, 16:10
@krzysiu03: Ach. Święte słowa.
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:26
-mamo dostałem 5 z religii!!!!
-e tam to tylko religia
4 days later.....
-dostałem 1 z religii :(
-CO??? JAK MOGŁEŚ!!!! PRZYNOSISZ HAŃBE NASZEJ RODZINIE!!! SZLABAN NA KOMPUTER DO KOŃCA MIESIĄCA!!
Odpisz
8 stycznia 2017, 11:34
- Dostałem trzy piątki i pałę.
- Już bym wolała żebyś nie dostał tych piątek ale nie miał też pały! Szlaban na wszystko!
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:18
@Renifer2049: powinenes powiedziec dostalem pale i 3 piatki, skoro zapamietala ostatnie slowo to w tym przypadku tez powinno zadzialac
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:14
Czemu wszyscy piszą o ocenach z religii.
Odpisz
8 stycznia 2017, 10:22
@purpe_guy: Pewnie w poczekalni było o religii ale admin zmienił.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 10:09
,,Obchodzisz mnie tylko i wyłącznie ty, ale on miał o 1% więcej na konkursie, nieuku'' :')
Odpisz
3 stycznia 2017, 23:03
Ja się nie dziwię. Żeby dostać tróje to trzeba już się naprawdę starać zawalić sprawę. Pała z religii jest chyba możliwa tylko wtedy gdy zaczniesz organizować czarną msze na lekcji.
No chyba, że masz jakiegoś ostrego katechetę.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2017, 10:08
U mnie z religii sypią się jedynki, ale za gadanie i wygłupy.
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:57
>2k17
>branie na poważnie ocen z religii
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:06
@Menek: Jednym słowem ŻART!
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:18
@Menek: Według moich rodziców z religii tym bardziej powinny być dobre.
Odpisz
3 stycznia 2017, 18:13
@creeper_girl: Moi mieli na nie tak wyje**ne jak to tylko możliwe
Odpisz
3 stycznia 2017, 17:49
-Mamo dostałem 2, 4, 6 i mam 22 miejsce w Polsce z konkursu.
-z czego ta dwójka?
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:44
Jak można dostać złą ocenę z religii? Narysowałeś długopisem pentagram na ścianie?
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:45
Raz tak zrobiłem :^) Ale to już historia na inny obrazek. Dostałem kiedyś jedynkę bo nie umiałem jakiejś tam modlitwy czy innej piosenki
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:50
Mieliśmy kartkówkę z "Wierzę w Boga" wiekszosc osób miała telefony pod ławką, ale tak słyszę jakieś szepty, coś pokazują. Patrzę na tablicę A tam jakąś stronę z modlitwą pani otworzyła (dotąd nie wiem czy specjalnie, chociaż zbyt bystra to ona nie była), większość skończyła patrzeć się w telefony i po prostu ściągali z tablicy. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że mój kolega z ławki dostał 3 chociaż przepisywał.
Odpisz
3 stycznia 2017, 16:49
U mnie z piątką jest: A czemu nie szóstkę? Gdybyś się uczył, a nie grał na kompie, to byś ja bez problemu dostał!
Odpisz