Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

16 czerwca 2023, 23:09

Musisz się czymś 🐇

Avatar scrof

8 stycznia 2017, 21:26

A to jak zrobił to zdjęcie? Musiał się jakoś podetrzeć.

Avatar rudy4567

8 stycznia 2017, 20:11

Ty jesyeś zabójcą origami

Avatar arkom

Edytowano - 8 stycznia 2017, 17:51

uważaj żeby sie nie zatciąć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Wladimir_Putin

8 stycznia 2017, 19:12

@Vlodziu: teraz ja mam literówkę XD o Boże miało być

Avatar Vlodziu

Edytowano - 8 stycznia 2017, 19:54

@Wladimir_Putin: hahahahahaaaa... dobrze że nie masz żadnej literówki w jakichś ustawach xD

Avatar wiewiur500kuba

8 stycznia 2017, 17:09

Czy tylko ja nie potrzebuje telefonu na kiblu? :P

Avatar Davido

8 stycznia 2017, 17:12

Avatar wiewiur500kuba

8 stycznia 2017, 19:06

@Davido: *pjona*

Avatar Buras

8 stycznia 2017, 17:39

Czy tylko ja sądzę, że telefony są do dupy? Zwężone możliwości online, mniejsza funkcjonalność, łatwe do zepsucia. Dlatego mam telefon do dzwonienia, a nie do patrzenia na memy w kiblu.

Avatar Jumper112

Edytowano - 8 stycznia 2017, 19:03

@Buras: Ale jest jedna, a właściwie dwie znaczące zalety... Są małe i możesz je mieć zawsze przy sobie, jak potrzebujesz coś szybko sprawdzić.

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 17:16

Naprawdę nie rozumiem.

Mi sranie nie zajmuje więcej niż pięć minut.

Podczas srania skupiam się tylko na sraniu.

Po sraniu podcieram się i wychodzę.

Avatar Fina258

8 stycznia 2017, 17:25

Pjo... Umyłeś ręce?

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 17:49

@Fina258: Zawsze po podcieraniu, a potem wycieram je w spodnie.

Avatar Fina258

8 stycznia 2017, 17:55

To podwójna pjona

Avatar Wladimir_Putin

8 stycznia 2017, 17:13

zając ?

Avatar Donald_Trump

8 stycznia 2017, 17:20

@Wladimir_Putin: Niby ptak, a jednak zając.

Avatar PimpekLord

8 stycznia 2017, 17:32

@Wladimir_Putin: telefon se naładuj

Avatar Wladimir_Putin

8 stycznia 2017, 17:37

@PimpekLord: już ładuje

Avatar Wojt3k13

8 stycznia 2017, 17:16

do dupy

Avatar Jcavatarr

6 stycznia 2017, 14:50

Taaa a zdjecie to czy ku*wa zrobione?

Avatar Wladimir_Putin

8 stycznia 2017, 17:11

@Jcavatarr: kamerą ! bo każdy nosi do kibla kamerę ! albo to ktoś kto jest w kiblu po tym kimś co to zrobił

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 stycznia 2017, 17:03

Muszę się zając... Mam się zmienić w marchewkojada gdy nie mam telefonu?

Avatar Pegi20

6 stycznia 2017, 15:11

chciałbym mieć zająca

Avatar
iqhawe

6 stycznia 2017, 09:07

gdy zapomniałeś telefonu...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Nie są aż takie pyszne

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka