Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Trzeba brać osobną torbę
Nie po oczach
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2015, 13:33
niech założy kurtke to i tak da mu ogólnej obrony
Odpisz
27 grudnia 2013, 11:24
Może do tego pełny pancerz z włókna aramidowego z pancerną płytą chroniącą organy wewnętrzne. Jeden minus ciężkie jak diabli i strasznie niewygodne, ale w czasie ostrzału szanse przeżycia astronomicznie rosną
Odpisz
27 grudnia 2009, 22:57
Naprawdę nie wiecie o co chodzi?
Poaptrzcie na jego ustawienie, zwlaszcza na wypięty tylek. Od razu widać że w siatkowke to on grac nie umie. No i chodzi o to, że praktycznie kazdy umie przyjac pilke, a kujony nigdy nie sa dobre z wfu, nie zauwazyliscie tego? No i kojony zawsze maja najgorzej na wfie bo zawsze najmocniej oberwa przez swoj brak zdolnosci, bo jedyne co umieja to sie uczyc ;d
Odpisz
7 listopada 2011, 17:33
@kingusia456: Ja miałem na koniec VI klasy 5.2 i umiem grać w nogę, siatę, kosza (mam 13 lat)
Odpisz
8 grudnia 2017, 23:26
@kingusia456: sprawdzam czy nie jestes teraz biednym doroslym ktory zakoncz edukacje w gimnazjum
Odpisz
18 sierpnia 2011, 14:11
No dobła... skoro wszyscy tak wyznają teraz ja: graliśmy w ręczną. Podskoczyłam i piłka trafiła mnie w zgięcie prawego *** you. Grałam dalej, nawet nadzwyczaj dobrze. Na ostatniej lekcji za test z inglisza piąteczka. A tu się w przychodni okazuje - złamane w stawie ;)
Odpisz
11 czerwca 2011, 22:54
Headshot!!!
Odpisz
17 stycznia 2011, 19:46
...Auć?
Odpisz
11 lipca 2010, 23:17
Ja miałem tak samo... tyle że z piłką do kosza...
Odpisz
29 stycznia 2010, 17:25
Ajjjjć
Odpisz
29 grudnia 2009, 11:05
Marjo546 raczej ten huk zrobił na nim wrażenie xD Ale może jest tak jak mówi Panna_Lovegood że spadłem na to coś co się rzepką zwie xD Ale to świadczy o tym że mam dobrze opanowaną technikę spadania xD
A ja mam chyba uprzedzenie do ochraniaczy jak widze je na jakimś noobku/lowku a tak potocznie mówiąc to na łajzie xD Jak w siatke grają " profesjonaliści " z ochraniaczami to mi to nie przeszkadza :)
Odpisz
27 grudnia 2009, 13:16
skoro wszyscy wymieniają swoje doświadczenia z ochraniaczami lub ich brakiem to nie mogę być gorsza i potwierdzę to, co powiedział SonGoLSSJ :) też kiedyś miałam okazję nieźle grzmotnąć o ziemię kolanami i nic mi nie było :) nawet siniak nie został
ale to zależy od tego JAK ktoś upadnie, bo na kolanie znajduje się taka niewielka kość przez kujonów i medyków rzepką zwana, która jest bardzo mocna i amortyzuje upadki, dlatego jak ktoś uderzy się centralnie w kolano to nic mu nie będzie :D
tak czy inaczej jak ktoś chce uniknąć bólu to ochraniacze wskazane.
Odpisz
26 grudnia 2009, 22:02
SonGoLSSJ
musiałeś nieźle rypnąć jak cie chciał na prześwietlenie
u mie na Wf'ie raz koleś na siłe chciał w unihokeja strzelić gola i obrońca mu kijem po nogach, on sie wydupcył i noge złamał :/
Odpisz
26 grudnia 2009, 20:29
obrazek słaby ale opis to sama prawda
a co do ochraniaczy to uważam że czasami sie przydają. osobiście podziwiam tych którzy robią ślizgi i im skóra jeszcze nie zeszła. moja siostra była dobra z WF i brała udział zawodach siatkarskich.siostra sie wyglebała i zdarła se skórę z łydek i przedramion. ogólnie wszystko było jedną wielką czerwoną ciapą. obrzydliwy widok. drużyna straciła dobrą zawodniczkę i przegrała. gdyby nosiła ochraniacze to by se nic nie zrobiła.
Koniec Bajeczki
Odpisz
26 grudnia 2009, 18:52
Tyle gadacie o tych ochraniaczach i o tym że na hali to sie harata nogi xD A ja tam gram bez ochraniaczy i jakoś kontuzji nie miałem :)
Co jest bardzo dziwne kiedyś jak czekaliśmy na piłkę to obniżyliśmy sobie siatkę do 1.70m i skakaliśmy... Ja byłem pierwszy i troszkę butem zachaczyłem i jak rypłem o ziemię tym kolanem to aż wszystkim głos zabrało xD Ale troche pobolało i g... mi się stało nawet siniaka nie było :) Później koledzy stwierdzili że jestem dziwny a trener chciał mnie na prześwietlenie :) Zaraz ktoś napisze żebym sobie zrobił wślizg na hali :] to ja wam powiem że na osiedlu mamy boisko wylane asfaltem i też robimy wślizgi po których najwyżej sie troche krwi poleje... Nie obraźcie się ale ochraniacze i te obawy o " kontuzję" to wg mnie są tylko wymówki a większości chodzi o to żeby nie bolało...( sorki jeśli kogoś obraziłem -.- )
A może coś o obrazku xD
Kolo ma dziwnie plery wygięte, nogi ma chyba dobrze ale wydaje mi sie że po prostu ktoś mu niżej cisnął tą piłke i przeleciała mu między kciukami bo koszyczek źle ułożył. Nie oceniam bo takich zdjęć dużo a ktoś ładnie zdjęcie pyknął.
Odpisz
26 grudnia 2009, 13:36
Mnich i Marjo546 mają racje nieraz się w pysk na w-f dostanie z całej siły!
Odpisz
26 grudnia 2009, 12:58
beton*
Odpisz