Gdy wszyscy panikują, że semestr się kończy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Hobby dla faceta
Zdeklasowani znowu
To bilet w jedną stronę skarbie
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2017, 17:18
Trzeba być amebą, żeby w podstawówce, czy gimnazjum nie zdać...
Odpisz
9 stycznia 2017, 19:51
@Zlodziej_Ziemniakow: gimba, 2
Odpisz
2 sierpnia 2017, 02:58
@Zlodziej_Ziemniakow: ja nie zdalrm w 3 klasie );
Odpisz
2 sierpnia 2017, 09:16
@PimpekLord: Nie dziwię się...
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:58
He he
Mam przyspieszony tok nauczania
W środę przed wystawieniem ocen pisałam 4 sprawdziany z historii.
Na jednej godzinie ;-;
Mam 6
Odpisz
15 stycznia 2017, 18:13
Nie rozumiem czemu niektórzy po napisaniu sprawdzianu pytają się kiedy poprawa. Nie można nauczyć się na sprawdzian dostac dobrą ocenę i mieć już to gdzieś?
Odpisz
8 stycznia 2017, 18:37
Ja mam 2 z fizyki
Odpisz
9 stycznia 2017, 19:51
3 ;_;
Odpisz
15 stycznia 2017, 14:13
6
Odpisz
15 stycznia 2017, 14:41
@HanSono: Pewnie mazz nauczyciela który nie wymaga pamiętania podręcznika na pamięć
Odpisz
15 stycznia 2017, 14:44
Ja mam 5, a mój nauczyciel to ch*j.
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:19
Nic nie wymaga. Podciąga oceny
Odpisz
15 stycznia 2017, 16:13
6, fizyka jest dla mnie łatwa. Dodatkowo konkursy podciągnęły mi trochę ocenę.
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:32
mam 2 zera z fizyki zero z historii 3 zera z chemii i jedno zero z matmy
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 14:45
matma to czarna magia
magicznie i złowieszczo niszczy moją średnią
Odpisz
15 stycznia 2017, 14:03
U mnie "nauczycielka" oceniła kart. z września.W ciągu 2 dni muszę poprawić 3 kart. Na pytanie czemu to tak długo trwało usłyszałem "Nie miałam czasu"
Porażka
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:39
Nauczycielke też?
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:40
Koleżanki też?
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:48
Tylko kolegów
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:55
W wyobraźni...
Odpisz
8 stycznia 2017, 17:00
dafuq, ty serio ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 stycznia 2017, 13:06
@MajestatycznyKangur: Heh
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:43
@xXx_Illuminati_xXx: Coś nie pykło
Odpisz
8 stycznia 2017, 14:01
Przecież... Jeszcze wczoraj były wakacje...
Odpisz
8 stycznia 2017, 12:42
powtórka nie oceniać
Odpisz