Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jeja4FunPL

9 stycznia 2017, 17:30

Ja mam ciągle w głowie "We are number one"._.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2017, 17:33

@Jeja4FunPL: ja zawsze w głowie mam theme song z gta sa

Avatar Jeja4FunPL

9 stycznia 2017, 18:24

Ja czasami też

Avatar NixxoN

9 stycznia 2017, 18:44

@Jeja4FunPL: Mi też.

Avatar noszkurnawszystkozajete

9 stycznia 2017, 22:56

@Jeja4FunPL: A ja 7 piosenek jednocześnie
I to każda z innej krainy

Avatar rogaliq

12 stycznia 2017, 06:54

@Jeja4FunPL: same. Również niekiedy mi, ku*wa przyjdzie do głowy czołówka Studia Yayo i Darude Sandstorm

Avatar ZakochanYwPudlu

Edytowano - 11 stycznia 2017, 12:29

Cały czas jedna piosenka w glowie.
I Forgive you - Sia

Avatar rogaliq

12 stycznia 2017, 06:53

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2017, 12:29

Mój mózg na sprawdzianie

Avatar Wladimir_Putin

11 stycznia 2017, 12:11

kiedyś było...ale i tak prawdziwe 5/5

Avatar Jasnowidz

9 stycznia 2017, 17:06

True

Avatar Akward_Situation

9 stycznia 2017, 19:35

@Jasnowidz: fajny nowy avek :)

Avatar noszkurnawszystkozajete

9 stycznia 2017, 22:55

@Akward_Situation: A ty co masz na avatarze? Na apce nie widzę, a jestem ciekawa

Avatar Akward_Situation

9 stycznia 2017, 22:57

@noszkurnawszystkozajete: Josha Dun'a i Tylera Joseph'a- członków Twenty One Pilots <3

Avatar noszkurnawszystkozajete

Edytowano - 10 stycznia 2017, 07:16

@Akward_Situation: To dobrze myślałam 😏 |-/

Avatar OMGZosiaIdzie

9 stycznia 2017, 19:15

Co to za piosenka

Avatar Kubox123456

9 stycznia 2017, 20:23

@OMGZosiaIdzie: He Ya - Outkast

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2017, 12:30

@Kubox123456: O nie! Teraz będzie mi to chodzić po głowie! Szlag! >:(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Deal życia

Były nóżki, nie ma nóżek

To by wystarczyło

Hobby dla faceta

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka