Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2017, 21:06
a ja mieszkam w dabrowie górniczej i jest zajebiscie. jestem vaperem bez jakiegokolwiek papierosa
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:22
Aż tak źle chyba nie jest.
Ja jeszcze żyje i w miarę oddycham.
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:12
6 razy gorsze niż w gdańsku (pomijam fakt iż w gdańsku wszystko wywiewa wiatr.
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:19
@legend77: Dopuszczalne to chyba 50
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:26
@legend77: Ja mam zajebiscie. tylko 32
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2017, 17:37
@legend77: Dobra tam, Rybnik sąsiednie miasto, u mnie aż tak źle nie jest.
Odpisz
10 stycznia 2017, 20:20
Jest jest. Podaj miasto a dam dokładnie.
Odpisz
10 stycznia 2017, 21:05
@legend77: Żory.
Odpisz
11 stycznia 2017, 07:45
To masz tylko mniejsze o 20.
Odpisz
11 stycznia 2017, 08:03
@legend77: I że nam szkoły nie zamkną...
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:46
@legend77: gdzie to sprawdzasz? :g
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:59
apka smogowa.
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:45
Wątroba po wizycie na Ćwiartki 3/4
Odpisz
14 stycznia 2017, 18:06
Zwęglone
Odpisz
10 stycznia 2017, 16:25
Raczej w Krakowie ;-;
Odpisz
10 stycznia 2017, 17:12
@Sztywna: W Rybniku jest gorzej.
Odpisz