Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2018, 19:03

że pije

Avatar Broski

14 stycznia 2017, 18:13

- Piję żeby zapomnieć.
- O czym?
- Yyyy... i proszę udało się.

Avatar RozalynFrozen

14 stycznia 2017, 18:39

@Broski: Skąd ten dialog?

Avatar kafelka_w_kuchni

14 stycznia 2017, 18:48

@RozalynFrozen: kropka

Avatar Broski

14 stycznia 2017, 19:11

@RozalynFrozen: W Spadkobiercach było. Jeden z pierwszych telewizyjnych odcinków.

Avatar RozalynFrozen

16 stycznia 2017, 19:18

@Broski: Dzięki, mi się z Dawno Dawno Temu skojarzyło, bo tam było coś podobnego

Avatar Nikosos22

15 stycznia 2017, 09:34

cytat z "małego księcia"

Avatar nimo2001

14 stycznia 2017, 22:49

-o czym chcesz zapomnieć?
-Chcę zapomnieć że się wstydzę...
-Czego się wstydzisz?
-Tego że piję...

Avatar nimo2001

14 stycznia 2017, 22:51

@nimo2001: Właśnie zobaczyłem że ktoś inny już to wstawił...
Więc:
Jeżeli kogoś kochasz, wyślij go po piwo...
Jeśli nie wróci, nigdy nie był twój...
Jeżeli wróci, piwo jest twoje...

Avatar alpro

13 stycznia 2017, 15:51

Ja piję tylko wodę mineralną. #team_woda.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 19:03

@alpro: Helthi lajw. Też pije bo tylko ją mogę.

Avatar venomman

14 stycznia 2017, 18:25

rozwiń temat.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2017, 22:35

@venomman: Macie na profilu.

Avatar vince_

14 stycznia 2017, 20:47

a ja gram, piję colę i jem bagietki z czosnkiem by zapomnieć o wewnętrznym bólu.

Avatar ALKATRAZ

14 stycznia 2017, 18:13

cola ze sklepu za 1zł

Avatar Ameron

14 stycznia 2017, 18:30

@ALKATRAZ: No te 3 litrowe... takie są najgorsze .

Avatar Andrzej_Duda

14 stycznia 2017, 20:04

Avatar Ameron

14 stycznia 2017, 20:28

@Andrzej_Duda: Co pan Imperator!?

Avatar lorax12

14 stycznia 2017, 18:08

"- Ale czego zapomnieć?
- Że się wstydzę
- Czego się wstydzisz?
- Tego że piję"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar lorax12

14 stycznia 2017, 20:10

@Andrzej_Duda: well..... ok

Avatar lorax12

14 stycznia 2017, 20:16

Avatar MineDan

14 stycznia 2017, 19:09

Co zapomnieć? Tabliczkę mnożenia?

Avatar PrawdziwaJejowiczka

14 stycznia 2017, 18:24

Czego? Tabliczki mnożenia?!

Avatar KoTTerrorysta

14 stycznia 2017, 18:21

Co on chce zapomnieć tabliczki mnożenia?

Avatar King_Stone_69

14 stycznia 2017, 18:10

Niby czego? Tabliczki mnożenia?!

Avatar miecio6

13 stycznia 2017, 17:12

...że jestem gruby.

Avatar JanuszWaleczny

14 stycznia 2017, 18:09

@miecio6: Tyję żeby zapomnieć.

Avatar Fenix12

14 stycznia 2017, 18:07

... o pracy domowej

Avatar FoxyFox

14 stycznia 2017, 00:04

Dlaczego on wygląda jak Ethan z H3H3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Phi!

Ostry ten sędzia

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka