Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar panPepe

12 stycznia 2017, 11:59

Pomyślał krakowianin po czym jak co dzień założył maskę gazową

Avatar CeeKay

11 stycznia 2017, 20:29

Pooddychał*

Avatar Mr_Owl

11 stycznia 2017, 14:24

Ja mam na to wyje**ne bo mieszkam blisko morza

Avatar Hoviel

11 stycznia 2017, 15:38

@Mr_Owl: Bałtyk nie lepszy niestety. Psuje nam się ta Polska...

Avatar
StevenUniverse

11 stycznia 2017, 15:55

@Hoviel: Psuje się ? myślałem że według was jejowiczów Polska od zawsze była najgorszym gównem jakie może być

Avatar Hoviel

11 stycznia 2017, 18:40

Po co klasyfikujesz ludzi? Według mnie Polska to piękny kraj. Może mogłoby być lepiej, ale nie należy cały czas narzekać. Mówiąc "psuje się" miałam na myśli ekosystem. Zresztą cały świat ma z tym problem, nie tylko my.
Więc musisz niestety zmienić tok myślenia, jeśli chodzi o niektórych jejowiczów. ;)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 stycznia 2017, 17:51

Kiedy wszyscy mówią o zanieczyszczeniu powietrza, a ty masz na to wyje**ne bo mieszkasz w Bieszczadach.

Avatar DobryKomuch

10 stycznia 2017, 18:16

Albo cztery metry od je**nego lasu który zajmuje pół twojej wioski ;-;

Avatar SzybkiTill

11 stycznia 2017, 15:55

@DobryKomuch: albo w lesie

Avatar Takatamuzytkowniczka

Edytowano - 11 stycznia 2017, 14:49

Lublin podrawia

Avatar LeyPL

11 stycznia 2017, 13:45

a ja moge oddychac swiezym powietrzem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Północne Węgry

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zdeklasowani znowu

Angielskie śmieszki

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka