Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2018, 10:56
Będzie padać, nisko lata :D
Odpisz
11 lutego 2013, 16:12
-Jak latasz palancie!
Odpisz
10 lutego 2013, 10:34
Ten idiota w aucie stanął jeszcze.
Odpisz
10 lutego 2013, 19:16
@tachu99: A bo po co! Toż nic się nie stało! :D
Odpisz
10 lutego 2013, 15:34
jebudu!
Odpisz
10 lutego 2013, 12:03
@frazeologizm:jakoś polski pilot wylądował o wiele większym samolotem bez podwozia
Odpisz
2 lutego 2013, 10:32
inteligencja kierowcy, ciekawe jak później wylądował bez kół
Odpisz
2 lutego 2013, 16:30
@frazeologizm: Tak jak wrona
Odpisz
10 lutego 2013, 11:00
@frazeologizm: To nie jest w 100% jego wina.
Za - Tam była normalna dróżka (chyba)
Niet - Mógł pomyśleć i sięzatrzymać.
Za - Samolocik mógł później obniżyć pułap.
5/5
Odpisz
10 lutego 2013, 08:51
Polowanie orła na borsuka.
Odpisz
10 lutego 2013, 08:35
o ja bym tak oberwała jak wracałam z lotniska samolotem i niechcąca pomyliłam pas :)
Odpisz
4 lutego 2013, 08:49
Na lotnisku Gibraltaru przejeżdża się przez płytę lotniska. Po prostu jest tam ulica.
Odpisz
3 lutego 2013, 14:52
to za tą psią kupę na moim trawniku
Odpisz
3 lutego 2013, 14:27
lóól
Odpisz