Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2016, 23:21
@KontoUsunięte: Nie
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:11
Sam plastik ;p
Odpisz
10 lutego 2013, 10:56
Ja nie wiem o co chodzi tym babom, kchem dziewczynom, które robią takie miny. o.O
Może myślą, że wyglądają fajnie, czy co?
Przecież już wszędzie były tego typu obrazki.
A może dziewczyny wchodzą tylko na swój profil na FB.
4/5
- 1 Za wykonanie.
Odpisz
10 lutego 2013, 14:22
@kolkav5: Najtrafniej napisać "pokemonom". :)
Odpisz
10 lutego 2013, 14:37
Dzięki, zapamiętam.
Albo kaczka, czy kaczy uśmiech czy coś takiego.
Odpisz
10 lutego 2013, 14:44
@kolkav5: Też pasuje. Po prostu normalna laska by nie wrzucała setek takich zdjęć na neta (rozumiem, że na żarty można jedno takie dać, ale litości...).
Odpisz
10 lutego 2013, 15:49
czemu akurat "pokemony" ? nie można ich nazywac np. "landrynkami" ?
Odpisz
10 lutego 2013, 15:51
Jak chcesz, dałam tylko przykład. :)
Odpisz
24 kwietnia 2014, 19:14
@kolkav5: Ja zawsze sie usmiecham,dziubek mam zbyt ''pedalski'' :P
Odpisz
25 kwietnia 2014, 13:11
@Melody03: Kobieta z pedalskim dzióbkiem?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 14:24
@kolkav5: Tag... mój brat to tak nazywa :P
Odpisz
25 kwietnia 2014, 14:24
@kolkav5: Bo wychodzi gorzej nisz na zdięciu xD
Odpisz
25 kwietnia 2014, 14:25
@Melody03: Wyślij zdjęcie.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 14:30
@kolkav5: NOPE. jestem ochydna nie chciałbyś go, spaliłabym ci gałki oczne.
Odpisz
14 grudnia 2013, 20:46
zgodzę się z tym
Odpisz
11 lutego 2013, 13:13
Wrzuciłabym na fejsa...
Gdybym go miała x.x
Odpisz
14 lutego 2013, 16:04
@ola11: Nie chwal się, że nie jesteś taka mainstreamowa. ;p
Odpisz
14 lutego 2013, 21:11
Nie chodziło mi o to, tylko napisałam co myślałam :p
Odpisz
10 lutego 2013, 10:30
I tak nic te zdjęcie nie da, a szkoda :/
Odpisz