Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Donald_Trump

12 stycznia 2017, 23:59

Typowe p2p.

Avatar kubakk12

13 stycznia 2017, 07:44

@Donald_Trump: może raczej p2w?

Avatar Windows_11

13 stycznia 2017, 14:54

@kubakk12: p2w - pay to win
p2p - pay to play

Avatar kubakk12

14 stycznia 2017, 08:27

@Windows_11: właśnie mówię, wg mnie to p2w

Avatar juzi46

12 stycznia 2017, 23:45

Avatar KoziLowca

12 stycznia 2017, 22:35

Kiedyś w AoW III zachciało mi się zagrać na multi i tam się okazało że mieli dlc i nagle jeb 3 dodatkowe rasy a ja nic nie wiem XD

Avatar siwy3000

12 stycznia 2017, 21:11

Ej ale jak ktoś nie ma pobranego DLC to ten z DLC i bez raczej by nie mogli zagrać razem.

Avatar Scrollek0802

12 stycznia 2017, 21:38

@siwy3000: z tego co wiem w bf4 się da

Avatar lolkowski

12 stycznia 2017, 21:47

@Scrollek0802: jako grający w bf4 potwierdzam

Avatar masterhardkore

12 stycznia 2017, 22:15

@siwy3000: powiedz to payday2

Avatar RadzieckiPiesel

12 stycznia 2017, 23:01

@masterhardkore: O boże w payday to większość rzeczy trzeba kupić

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 01:10

@siwy3000: W battlefieldzie możesz zostać zabity z broni z dlc, możesz ją widzieć normalnie, a nawet możesz podnieść ją od trupa. jedyne czego nie możesz to wyekwipować jej z menu :D

Avatar Mr_Owl

Edytowano - 13 stycznia 2017, 01:18

Można ją zobaczyć bo wychodzi update z dlc który daje wszystkim textury tej broni i tak osoba bez dlc może grać z osobą z dlc.

Avatar RussiaBall

13 stycznia 2017, 01:36

@RadzieckiPiesel: nie dziwię się patrząc na nazwe

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 06:27

@masterhardkore: payday 2: symulator kupowania dlc.

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 06:27

@masterhardkore: Dodatkowo jeszcze skiny i skrzynki dodali.

Avatar Mr_Owl

13 stycznia 2017, 07:43

I dodali moją ulubioną postać z jakimś ch*jowym magnetofonem...

Dobrze że nie w dlc

Avatar lolkowski

13 stycznia 2017, 08:47

oto mi chodziło

Avatar RadzieckiPiesel

13 stycznia 2017, 19:30

sejfy*

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2017, 19:58

@RadzieckiPiesel: sejfy ale działają jak skrzynki

Avatar Mijak

12 stycznia 2017, 20:53

Przez chwilę myślałem, że chodzi o to, że ten z samej góry nie ma anteny. Serio.

Avatar ALKATRAZ

12 stycznia 2017, 20:24

czemu tak zrobili? nawet jeśli nie dołożył się do remontu to i tak dla wszystkich brzydko wygląda bo to współdzielnia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 stycznia 2017, 20:40

@ALKATRAZ: Remonty do najtańszych nie należą, pewnie nie mieli kasy aby robić cały.

Avatar generalpartyzantkijeja

12 stycznia 2017, 20:36

r6:siege soomuch

Avatar DaKnight

12 stycznia 2017, 20:01

W którym mieście jest ten budynek?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Płać pan

Deal życia

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka