Zabili mnie bronią, która mi się nie wyświetla
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Płać pan
Deal życia
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2017, 23:59
Typowe p2p.
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:44
@Donald_Trump: może raczej p2w?
Odpisz
13 stycznia 2017, 14:54
@kubakk12: p2w - pay to win
p2p - pay to play
Odpisz
14 stycznia 2017, 08:27
@Windows_11: właśnie mówię, wg mnie to p2w
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:45
Odpisz
12 stycznia 2017, 22:35
Kiedyś w AoW III zachciało mi się zagrać na multi i tam się okazało że mieli dlc i nagle jeb 3 dodatkowe rasy a ja nic nie wiem XD
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:11
Ej ale jak ktoś nie ma pobranego DLC to ten z DLC i bez raczej by nie mogli zagrać razem.
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:38
@siwy3000: z tego co wiem w bf4 się da
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:47
@Scrollek0802: jako grający w bf4 potwierdzam
Odpisz
12 stycznia 2017, 22:15
@siwy3000: powiedz to payday2
Odpisz
12 stycznia 2017, 23:01
@masterhardkore: O boże w payday to większość rzeczy trzeba kupić
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:10
@siwy3000: W battlefieldzie możesz zostać zabity z broni z dlc, możesz ją widzieć normalnie, a nawet możesz podnieść ją od trupa. jedyne czego nie możesz to wyekwipować jej z menu :D
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2017, 01:18
Można ją zobaczyć bo wychodzi update z dlc który daje wszystkim textury tej broni i tak osoba bez dlc może grać z osobą z dlc.
Odpisz
13 stycznia 2017, 01:36
@RadzieckiPiesel: nie dziwię się patrząc na nazwe
Odpisz
13 stycznia 2017, 06:27
@masterhardkore: payday 2: symulator kupowania dlc.
Odpisz
13 stycznia 2017, 06:27
@masterhardkore: Dodatkowo jeszcze skiny i skrzynki dodali.
Odpisz
13 stycznia 2017, 07:43
I dodali moją ulubioną postać z jakimś ch*jowym magnetofonem...
Dobrze że nie w dlc
Odpisz
13 stycznia 2017, 08:47
oto mi chodziło
Odpisz
13 stycznia 2017, 19:30
sejfy*
Odpisz
13 stycznia 2017, 19:58
@RadzieckiPiesel: sejfy ale działają jak skrzynki
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:53
Przez chwilę myślałem, że chodzi o to, że ten z samej góry nie ma anteny. Serio.
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:24
czemu tak zrobili? nawet jeśli nie dołożył się do remontu to i tak dla wszystkich brzydko wygląda bo to współdzielnia
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 20:40
@ALKATRAZ: Remonty do najtańszych nie należą, pewnie nie mieli kasy aby robić cały.
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:36
r6:siege soomuch
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:01
W którym mieście jest ten budynek?
Odpisz