Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2025, 07:05
Sk...ysynie
Odpisz
14 stycznia 2017, 21:02
cukrzyca jest powodowana trzustką, która wytwarza mniej insuliny (cukrzyca typu 1) albo w ogóle nie produkuje (cukrzyca typu 2), a nie zbyt dużą ilością cukru.
Odpisz
13 stycznia 2017, 18:02
Gówno nie cukrzyca.
Odpisz
13 stycznia 2017, 06:20
Ale smaka zrobiłeś xD
Odpisz
12 stycznia 2017, 22:49
Piłbym!
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:41
Czy tylko mi chce się rzygać na widok tego?
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:43
to nawet z wyglądu jest w ch*j słodkie, a ze smaku to ja nawet nie chcę sobie wyobrażać ;-;
Odpisz
12 stycznia 2017, 19:03
Jakoś nie rozumiem jak ludzie mogą rzygać, na widok takich słodkości, mi na widok, ślinka cieknie.
Odpisz
12 stycznia 2017, 20:44
bo chodzi o to że jest to sycące żarcie że łohoho i jak byś zjadł takie całe to byś się żygnął
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:16
@BOSS111: Bynajmniej nie, w życiu jadłem wiele słodkich rzeczy, nigdy nie byłem bliski nawet rzygnięcia.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2017, 21:24
U mnie to samo,a w luj często jem sporo słodkiego
W sumie to zależy od człowieka,jeden potrafi zjeść bardzo dużo słodkiego i nic,a drugiemu chce się rzygać od takiej ilości cukru
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:12
Mam takie w domu
Odpisz
12 stycznia 2017, 22:12
@Tostermania: Wszyscy ci wierzymy.
Odpisz
12 stycznia 2017, 21:05
Obrzydliwe
Odpisz
12 stycznia 2017, 12:53
Zawał gwarantowany do każdego posiłku
Odpisz
12 stycznia 2017, 10:29
Piłem kiedyś takie i z trudem wypiłem 1/2 bo było strasznie słodkie ale w sumie dobre
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:47
Mam taki kubko-słoik.
Odpisz
12 stycznia 2017, 09:46
Śniadania nie zabrałam do szkoły! Dzięki!
Odpisz
12 stycznia 2017, 07:33
Gdzie można kupić coś takiego?
Odpisz
12 stycznia 2017, 06:26
Tak właśnie chcę umrzeć
Przynajmniej będę przytomny kiedy lekarz będzie mi objaśniał działanie pompy insulinowej
Odpisz