Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Przegryw

14 stycznia 2017, 21:45

O co chodzi?\____/

Avatar Monster_

14 stycznia 2017, 22:12

@Przegryw: San Escobar, mówi ci to coś?

Avatar Przegryw

15 stycznia 2017, 15:41

@Monster_: Właśnie o to pytam.

Avatar Matexustrix

17 stycznia 2017, 15:44

@Przegryw: kto pyta nie błądzi

Avatar Falikosek2000

17 stycznia 2017, 19:39

@Matexustrix: kto nie pyta, ten rządzi! xD

Avatar Maly_modelarz15

18 stycznia 2017, 14:46

Avatar spacespiller

Edytowano - 18 stycznia 2017, 17:22

@Przegryw: Dobra, powiem - Waszczykowski w swoim przemówieniu wspomniał o San Escobar, a takie państwo po prostu nie istnieje lulz
Wpisz sobie na YT coś w stylu: Waszczykowski San Escobar" czy coś

Avatar StraikerPL

Edytowano - 18 stycznia 2017, 01:34

Viva la grande San Escobar!

Avatar InsaneFOX13

18 stycznia 2017, 00:52

wole san fierro

Avatar LadyGaladriel

17 stycznia 2017, 22:50

Tak to tylko tutaj zostawię

Avatar Plu111

Edytowano - 17 stycznia 2017, 22:02

¡Viva el presidente de republica popular de SAN ESCOBAR!

Avatar Fauna24

15 stycznia 2017, 00:01

W RFMFM jest kanał RMF San Escobar XD

Avatar baarts

17 stycznia 2017, 15:34

@Fauna24: RFMFM?

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 15:46

@baarts: Brzmi jak skrót, jakiejś tajnej amerykańskiej organizacji.

Avatar Hank1212

17 stycznia 2017, 16:05

@baarts: Radio Muzyka Fakty Frequency Modulation

Avatar flamefrost20

17 stycznia 2017, 17:58

@Fauna24: RMF FM* - Eremefefem :3

Avatar NightFox

17 stycznia 2017, 15:52

Pizza hut chce wprowadzić pizzę ,,smak San Escobar".

Avatar dolar654

17 stycznia 2017, 15:35

zaraz a czy to nie chodzi o Pablo Escobar (największy baron narkotykowy)

Avatar Pandzianikki

17 stycznia 2017, 15:13

Ja mam jedno pytanie,o co chodzi z tym San Escobar? Bo chyba mnie coś ominęło...

Avatar Airot

17 stycznia 2017, 15:20

@Pandzianikki: Waszczykowski się przejęzyczył i powiedział, że "Polska nawiązała sojusz z takimi państwami jak na przykład San Escobar" (coś w tym stylu) a potem internet zdziałał swoje

Avatar Pandzianikki

17 stycznia 2017, 15:30

@Airot: Heh,bardzo ciekawe,dzięx ;)

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2017, 15:07

Witam.

Avatar Jcavatarr

15 stycznia 2017, 22:53

Eee tam Kabuto lepsze

Avatar miecio6

14 stycznia 2017, 23:55

I zamieszkało między wyspami

Avatar Monster_

14 stycznia 2017, 19:30

Kolejne pseudo państwo...

Avatar polandball1

14 stycznia 2017, 19:31

@Monster_: które nie istnieje

Avatar Monster_

14 stycznia 2017, 22:11

@polandball1: Nie ma prawa śmieć istnieć xD

Avatar polandball1

14 stycznia 2017, 19:11

Avatar polandball1

14 stycznia 2017, 19:09

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Przerwa na herbatkę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka