I słowo państwem się stało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2017, 21:45
O co chodzi?\____/
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:12
@Przegryw: San Escobar, mówi ci to coś?
Odpisz
15 stycznia 2017, 15:41
@Monster_: Właśnie o to pytam.
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:44
@Przegryw: kto pyta nie błądzi
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:39
@Matexustrix: kto nie pyta, ten rządzi! xD
Odpisz
18 stycznia 2017, 14:46
@Przegryw: .
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 17:22
@Przegryw: Dobra, powiem - Waszczykowski w swoim przemówieniu wspomniał o San Escobar, a takie państwo po prostu nie istnieje lulz
Wpisz sobie na YT coś w stylu: Waszczykowski San Escobar" czy coś
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 01:34
Viva la grande San Escobar!
Odpisz
18 stycznia 2017, 00:52
wole san fierro
Odpisz
17 stycznia 2017, 22:50
Tak to tylko tutaj zostawię
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 22:02
¡Viva el presidente de republica popular de SAN ESCOBAR!
Odpisz
15 stycznia 2017, 00:01
W RFMFM jest kanał RMF San Escobar XD
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:34
@Fauna24: RFMFM?
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:46
@baarts: Brzmi jak skrót, jakiejś tajnej amerykańskiej organizacji.
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:05
@baarts: Radio Muzyka Fakty Frequency Modulation
Odpisz
17 stycznia 2017, 17:58
@Fauna24: RMF FM* - Eremefefem :3
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:52
Pizza hut chce wprowadzić pizzę ,,smak San Escobar".
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:35
zaraz a czy to nie chodzi o Pablo Escobar (największy baron narkotykowy)
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:13
Ja mam jedno pytanie,o co chodzi z tym San Escobar? Bo chyba mnie coś ominęło...
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:20
@Pandzianikki: Waszczykowski się przejęzyczył i powiedział, że "Polska nawiązała sojusz z takimi państwami jak na przykład San Escobar" (coś w tym stylu) a potem internet zdziałał swoje
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:30
@Airot: Heh,bardzo ciekawe,dzięx ;)
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:07
Witam.
Odpisz
15 stycznia 2017, 22:53
Eee tam Kabuto lepsze
Odpisz
14 stycznia 2017, 23:55
I zamieszkało między wyspami
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:30
Kolejne pseudo państwo...
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:31
@Monster_: które nie istnieje
Odpisz
14 stycznia 2017, 22:11
@polandball1: Nie ma prawa śmieć istnieć xD
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:11
Odpisz
14 stycznia 2017, 19:09
Odpisz