Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Powodzenia
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 stycznia 2017, 22:54
A ja to w sumie wolę Stocha. Mam wrażenie, że ma w sobie coś, co sprawia, że lubi się go nie tylko jako skoczka, ale też jako po prostu człowieka
Odpisz
17 stycznia 2017, 20:04
Rzuciłabym teraz tym znanym wszystkim tekstem "Zawołaj mnie jak Małysz będzie skakał" ale uprzedził mnie arkom.
.
.
.
Pozostaje mi zjadać bułki z bananami.
Odpisz
17 stycznia 2017, 17:35
zawołaj jak małysz będzie skakał
Odpisz
14 stycznia 2017, 21:26
Ej, no ja pamiętam, że podczas ostatniego skoku Małysza to się popłakałem
Odpisz
17 stycznia 2017, 14:41
Strzałka w górę bo Draaaaaaaaaaven
Odpisz
17 stycznia 2017, 15:30
@LIPERS: Jaki DRAAAVEN? Ja tu tylko Mona Lisę widzę
Odpisz
17 stycznia 2017, 16:45
Przepraszam, rzeczywiście... miałem brudne okulary ^_^
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:58
ale jednak wygrywamy...
Odpisz
14 stycznia 2017, 20:55
Co prawda, to prawda
Odpisz