memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
5 lutego 2019, 14:46
Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyny
Odpisz
22 listopada 2019, 23:10
@KubiXator: +1
23 lutego 2015, 08:48
Ja to dodaję od razu jak mi pomysł do kociego łba przyjdzie :)
24 maja 2013, 10:46
Ja to pierwszym razem nie widziałem obrazka w poczekalni, bo go usunęli
4 lutego 2013, 19:07
j to robie kiedy nie mam nic do roboty
3 lutego 2013, 15:54
sprawdzam co godzinę
3 lutego 2013, 13:49
Ja sprawdzam zawsze rano i wieczorem :D
3 lutego 2013, 13:29
Dlatego mam to w dupie i przeglądam tyle ile mi się zechce.
3 lutego 2013, 12:48
...Aaa dodawał admin, czyli też ma z tym problemy :O
3 lutego 2013, 12:30
racja...
3 lutego 2013, 10:03
ja dodałam 30 obrazków i tylko jeden przyjęli :,-(
3 lutego 2013, 10:29
@klaudunia710: bo dodawałaś w takim małym rozmiarze...
3 lutego 2013, 10:31
właśnie nie w małym,dodawałam duże i nic ;'-(
3 lutego 2013, 10:33
@klaudunia710: jeżeli były duże to ja jestem Ormazd
3 lutego 2013, 10:00
jeja się wkurzyło
3 lutego 2013, 09:31
O boże co za ból!
3 lutego 2013, 09:28
To straszne. ;_; 4/5
3 lutego 2013, 08:42
Z zapłakanymi oczami łatwo coś pominąć. Nie płacz kobieto tylko klikaj!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież5 lutego 2019, 14:46
Dobrze wiedzieć że nie jestem jedyny
Odpisz
22 listopada 2019, 23:10
@KubiXator: +1
Odpisz
23 lutego 2015, 08:48
Ja to dodaję od razu jak mi pomysł do kociego łba przyjdzie :)
Odpisz
24 maja 2013, 10:46
Ja to pierwszym razem nie widziałem obrazka w poczekalni, bo go usunęli
Odpisz
4 lutego 2013, 19:07
j to robie kiedy nie mam nic do roboty
Odpisz
3 lutego 2013, 15:54
sprawdzam co godzinę
Odpisz
3 lutego 2013, 13:49
Ja sprawdzam zawsze rano i wieczorem :D
Odpisz
3 lutego 2013, 13:29
Dlatego mam to w dupie i przeglądam tyle ile mi się zechce.
Odpisz
3 lutego 2013, 12:48
...Aaa dodawał admin, czyli też ma z tym problemy :O
Odpisz
3 lutego 2013, 12:30
racja...
Odpisz
3 lutego 2013, 10:03
ja dodałam 30 obrazków i tylko jeden przyjęli :,-(
Odpisz
3 lutego 2013, 10:29
@klaudunia710: bo dodawałaś w takim małym rozmiarze...
Odpisz
3 lutego 2013, 10:31
właśnie nie w małym,dodawałam duże i nic ;'-(
Odpisz
3 lutego 2013, 10:33
@klaudunia710: jeżeli były duże to ja jestem Ormazd
Odpisz
3 lutego 2013, 10:00
jeja się wkurzyło
Odpisz
3 lutego 2013, 09:31
O boże co za ból!
Odpisz
3 lutego 2013, 09:28
To straszne. ;_; 4/5
Odpisz
3 lutego 2013, 08:42
Z zapłakanymi oczami łatwo coś pominąć. Nie płacz kobieto tylko klikaj!
Odpisz