Najlepsza postać z Marvela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Phi!
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2018, 16:33
Kto się zakłada, że dziewczyna to napisała?
Odpisz
3 sierpnia 2017, 03:59
Moje znajome z klasy in a nutsell
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:02
Say wat???
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:02
@Fenekin582: jak już to może raczej Czarna Pantera
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:59
@Fenekin582: No teraz to przegiąłeś...
Odpisz
20 stycznia 2017, 10:15
@panther500: no co wolę tych złych rzadko zdarza się bym lubił dobrych wyjątkiem takim jest groot i DEADPOOL
Odpisz
20 stycznia 2017, 12:04
@Fenekin582: Ty nie masz w ogóle pojęcia o czym mówisz.... Kto powiedział że deadpool jest dobry ?! Nawet on nic takiego nie mówi...
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:44
@panther500: oj jest taki pół na pół
Odpisz
19 lutego 2017, 11:23
@Fenekin582: bardziej Deadpool nie jest ani dobry, ani zły, on zajmuje się tylko własnymi sprawami zazwyczaj lub dla fun'u
Odpisz
19 lutego 2017, 15:16
@Liljon: no i raz dobrze raz źle
Odpisz
19 lutego 2017, 11:21
tak to widzę
Odpisz
10 lutego 2017, 15:38
Batman jest z DC nie z Marvela.
Odpisz
21 stycznia 2017, 00:26
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:45
Nie. Najgorszą postacią z marvela jest przecież Darth Vader!
Odpisz
20 stycznia 2017, 08:00
@Diabolo1: a ja myślałem że Voldemord
Odpisz
20 stycznia 2017, 22:38
@Diabolo1: Nieprafta bo daróde Sandstorm
Odpisz
20 stycznia 2017, 09:32
cancer to rak ? sory uczę się dopiero Anglika i chce się zapytać
Odpisz
20 stycznia 2017, 09:41
@hubi123456789: ta
Odpisz
20 stycznia 2017, 10:26
@Jeraszko: dzięks
Odpisz
20 stycznia 2017, 14:48
@hubi123456789: spoks
Odpisz
19 stycznia 2017, 21:04
Odpisz
20 stycznia 2017, 04:16
@Dustyy:
Odpisz
20 stycznia 2017, 01:01
Ale by dostał ode mnie hejty!
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:34
Najgorszy jest Kapitan Ameryka, Bane go złamał po krótkiej walce najgorszy komiks Jana Christy ever
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:35
@arenak1111: *JanusA
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:35
@arenak1111: *Janusza
Odpisz
27 października 2019, 16:18
@arenak1111: ale Bane jest z DC myślący inaczej
Odpisz
19 stycznia 2017, 22:52
chyba chodziło o Yatamana a nie o batmana...
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:22
ale o co chodzi (pudełko na hejty) \__/
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:33
Batman to postać dc nie marvela
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:34
Batman jest z innego uniwersum- z DC ;)
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:34
@mrklorens: ku*wa 20 sekund
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:35
@mikigra8888: zabawne jest to że ja zastanawiałem się czy napisać komentarz
Odpisz
20 stycznia 2017, 23:37
@mrklorens: aha dzięki
Odpisz
15 stycznia 2017, 17:41
Twierdzę że Marvel > DC
Ale Batmana to ty ku*wa szanuj.
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:06
@Zygarde: Ja zawsze wolałem Marvela za np. Deadpoola, ale ostatnio kupiłem komiksy o Batmanie i mam mieszane uczucia.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 20:33
@saper123: Polecam po prostu nie zwracać uwagi na korporację wydającą dany tytuł, a na samą historię lub autora :) Ja osobiście czytam mniej więcej tyle samo DC co Marvela, ale do tego sprawdzam bardziej "hipsterskie" tytuły, np. z Vertigo, Image czy Archie Comics i staram się sprawdzać kolejne serie dlatego że pisze je scenarzysta, którego jakiś inny o komiks mi się podobał (przykładowo zacząłem czytać Archiego, bo tą serię pisze Mark Waid, którego wcześniej znałem z kilku komiksów superhero). Oczywiście nie oznacza to że to moje jedyne kryterium przy wyborze serii, ale tym się zawsze polecam kierować i nie przykładać większej uwagi do kompanii publikującej dany komiks.
Ale to oczywiście tylko moja opinia ;)
Odpisz
19 stycznia 2017, 20:21
Choć nie wiem niemal nic o tych uniwersach i postaciach to jestem mniej więcej w stanie powiedzieć jaka postać należy do jakiego
Ale co ja tam mogę wiedzieć...
Takowi "Wielcy fani" wiedzą przecież więcej
Odpisz