Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2017, 20:25
Ja zmieniam status na "Wolny" zawsze po kłótni z siostrą...
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:26
@lorax12: Intrygujące
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:27
@lorax12:
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:28
@lorax12:
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:29
@lorax12:
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:30
@creeper_girl: Jasne siostro~
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:31
:3
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:31
I dunno
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:32
@ciamciol: Spoko~
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:36
@lorax12: Plz niech ktoś mu usunie jądra.
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 20:37
Odrosną w ciągu 5 godzin~
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2017, 20:37
K.
Lorax chodź ze mną do gabinetu.
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:46
@ciamciol: nje!
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:08
@ciamciol: NIE PRZYPOMINAJ MI TEGO.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:49
@creeper_girl: widzisz
a ty mowisz ze to ja jestem zlym bratem
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:52
@Miguelp: Bo jesteś.
Odpisz
16 stycznia 2017, 08:55
@creeper_girl: jak to?
tak sie staram
czlowiek wypruwa z sb flaki
nooo
wypruwa z innych flaki bo sa nieuprzejmi albo nie dadza keczapu
w kazdym badz razie cos z kogos wypruwa a nikt nigdy nie podziekuje
Odpisz
16 stycznia 2017, 09:04
@Miguelp: Wiesz, że jesteś psycholem, nie?
Odpisz
16 stycznia 2017, 10:39
@creeper_girl: nie
po prostu troszcze sie o rodzine
Odpisz
16 stycznia 2017, 12:35
@Miguelp: To nie powód by krzywdzić innych
Odpisz
16 stycznia 2017, 13:08
@creeper_girl: mysle ze to dostateczny powod
Odpisz
16 stycznia 2017, 13:31
@Miguelp: Nie.
Odpisz
16 stycznia 2017, 13:53
@creeper_girl: wolalabys ty oberwac zamiast kogos innego?
Odpisz
16 stycznia 2017, 13:54
@Miguelp: Ale ty ich często ZABIJASZ.
Odpisz
16 stycznia 2017, 13:57
@creeper_girl: no bo ludzie tacy krusi sa
podetniesz zyly a on sie wykrwawia
niekulturalne bardz
Odpisz
16 stycznia 2017, 14:06
@Miguelp: Koleś, wystarczy tych wymówek!
Odpisz
16 stycznia 2017, 15:09
@creeper_girl: czemu?
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:57
@creeper_girl: Co tu się właśnie odwaliło?
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:58
klotnia rodzinna scrolluj dalej
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:03
@Miguelp: Zabieram creeper_girl bo coś jest z tobą nie tak
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:05
to moja siostra nie skrzywdzilbym jej
.
.
.
specjalnie
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:07
@Miguelp: :p
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:11
@creeper_girl: jak mam to rozumiec?
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:22
@Miguelp: Że wal się.
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:26
@creeper_girl: ja?
czemu?
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:34
@Miguelp: Bo mnie już wnerwiasz.
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:35
@creeper_girl: jak to?
Odpisz
16 stycznia 2017, 21:52
@Miguelp: Normalnie. Nie ma tu nic do gadania.
Odpisz
17 stycznia 2017, 07:33
@creeper_girl: a-ale?
Odpisz
17 stycznia 2017, 07:40
@Miguelp: Poprostu już mnie konkretnie wkurzasz. Gdzie ty, tam jakaś apokalipsa się dzieje.
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:17
@creeper_girl: przypadkiem
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2017, 08:18
@Miguelp: Jak można wywołać apokalipsę PRZYPADKIEM!?
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:22
@creeper_girl: no ja nie chcialem
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:24
@Miguelp: Czy ty w ogóle wiesz co mówisz? Utrzymujesz, że wywołałeś APOKALIPSĘ przez PRZYPADEK!
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:27
@creeper_girl: noooo
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:27
@Miguelp: To bez sensu.
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:28
@creeper_girl: przepraszam?
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:30
@Miguelp: Eh. To. Jest. Złe.
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:39
@creeper_girl: nie chcialem
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:45
@Miguelp: To nic nie da.
Odpisz
17 stycznia 2017, 08:52
@creeper_girl: ok
*idzie sie zabic*
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:24
Ale po kłótni z partnerem/partnerką można zerwać, a po kłótni z rodzicami nie da się magicznie stać się sierotą v:
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:19
Niektórzy się stawali. Ale potem zmieniali status na "skazany za podwójne morderstwo".
Odpisz
16 stycznia 2017, 20:17
A ja nie ustawiam w ogóle statusów. Bezużyteczne to jest.
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:47
"Sierota" ma kilka znaczeń,
Odpisz
16 stycznia 2017, 19:33
Akurat ktoś z psychiką osoby z tego obrazka mógłby po kłótni z rodzicami zmienić status na "sierota".
If you know what I mean.
Odpisz
16 stycznia 2017, 00:24
Witam w świecie tzw. Gimbo-związków.
Odpisz
15 stycznia 2017, 23:27
nie rozumiem "par", które ustawiają statusy na fb.
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:24
Ustawianie statusu na "w związku" jest dla mnie bez sensu, ale co ja tam wiem...
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:21
*zmienia status na sierota*
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:23
O co poszło ?
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:24
O nic.
Tzn. zmieniam status bo tak.
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:24
;_; K
Odpisz
15 stycznia 2017, 20:20
bo tak się nie da.... chyba....
Odpisz