Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Chciał tylko pomóc
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2017, 21:08
Czy tylko mój tata jest bardzo obeznany w świecie memów, internetów i gra nawet ze mną w Pokemon GO? On chyba jest wyjątkowy
\___/ - pudło na hejty
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:37
Pewnie jest po prostu wyjątkowo młody.
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:38
Ma 44 lata
Odpisz
18 stycznia 2017, 22:47
Czyli młody, nic dziwnego, że to ogarnia xd
Odpisz
18 stycznia 2017, 23:01
Moi mają 40 i twierdzą,że jak będę grał w strzelanki (Gram tylko w TF2 ;-----;) to będę mordercą i psychopatą ;---------------;.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 23:06
@Kylo_Ren_: Moi twierdzą, że wolą mi kupić jakąś grę, niż żebym miała marnować czas na jakieś 'syfy online'
Widzą, że mogę wyładować emocje jak gram w brutalną grę, niż żebym miała zrobić to na człowieku
Odpisz
19 stycznia 2017, 00:05
Są to po prostu ludzie którzy już przyzwyczaili się do zmieniającego się świata obstawiam, że za 30-40 lat już prawie każdy rodzic taki będzie.
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:30
Mój też... Jednak nie jest wyjątkowy.
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:42
chyba ze wymysla cos nowego czego nie bedzie ogarniac nasze pokolenie kiedy bedziemy rodzicami
Odpisz
18 stycznia 2017, 01:42
Januszocepcja
Odpisz
18 stycznia 2017, 16:27
@Kejdzej: na obrazku jest samica tej małpy ;)
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:31
@komizi1734: No to Grażynocepcja :V
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:29
@komizi1734: ciiiiii...
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:02
- O, już widzę jedną, wygląda jak debil.
- Ojciec, jeszcze go nie włączyłem, to tylko twoje odbicie.
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 20:18
@Gurdzio56: "Ty, synek,nie bądź taki mundry,Ty!"
Odpisz
18 stycznia 2017, 06:02
la(ptoka) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 08:44
@benben7: francuski ptak?
Odpisz
18 stycznia 2017, 08:47
Ewentualnie Hiszpański
Odpisz
18 stycznia 2017, 06:31
Litrówka największym wrogiem mema.
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:15
Ja myślę, że to u góry było celowe.
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:33
@xAzumiKx: Laptok?
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:57
Tak.
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:13
Pierwszy raz w internecie ?
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:14
@niewiemcotuwpisaci: Tak.
Odpisz