Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2017, 16:10
Ktoś wie gdzie kupić taką imperialistyczną czapkę?
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:19
MORTAL KOMBAT! *tutututu tutu tututu tu tutu tutututu tutu tu tu tutu tutu*
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:32
@qaz123: W Mordat Dsotać*tutututututuutuututu JAKIE BASY!!!TYTYTYTYTYTYTY mam raka;-:*
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:39
@Nemezis_: *ostre epickie brzdąkanie* *kilka imion* *uzalerzniające nuty*
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:42
@qaz123: myślisz że jak napiszesz tutut tutu to ludzie zrozumieją o co chodzi??
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:48
@ChoryGrzyb: Fani Mortal Kombat tak.
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:49
@ChoryGrzyb: Poza tym sorry za błąd, *uzależniające
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:50
@qaz123: to teraz dam ci przykład muzyki jednej z najbardziej ulubionej gry jejaków
tu tu tutu tutu tutu tu tu tutututu tu tu tu tu tutututu
wiesz o jaką grę chodzi?
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 19:54
@ChoryGrzyb: Jeżeli chodzi o jeja to mam kilka propozycji:
-Wiedźmin
-Gothic
-Undertale
Poza tym ta muzyka jest wluj rozpoznawalna, trudno jej nie rozpoznać. Dodatkowo, dlaczego robisz shitstorm przez JEDEN humorystyczny komentarz
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:52
@qaz123: to tak samo jakbyś napisał słowa beatboxu
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:55
@ChoryGrzyb: Aktualnie widze że trzy osoby zrozumiały.
Odpisz
19 stycznia 2017, 00:18
@qaz123: Ta muzyka siedzi mi w głowie przez ciebie. Dobre stare czasy kiedy ktoś potrafił Fatality był mistrzem na Dzielnicy.
Odpisz
19 stycznia 2017, 08:26
@Brajox: Teraz fatality są strasznie łatwe.
Odpisz
19 stycznia 2017, 23:43
@qaz123: Kiedyś nie były. Pamiętam kiedy z kolegami po nocach kminilismy jak a kiedy wkoncu się udało był Hype jak nie wiem z czego.
Odpisz
20 stycznia 2017, 07:25
@Brajox: Udało wam sie zrobić wszystkie?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2017, 02:43
@qaz123: Wszystkich nie, tylko kilkoma postaciami później nam się znudziło , ale 1 kolega dalej gra ale w Mortal Kombat X, wygrywa wszystkie Turnieje W moim Mieście.
Odpisz
21 stycznia 2017, 08:40
@Brajox: A ty grasz w X?
Odpisz
22 stycznia 2017, 17:18
@qaz123: Troszke Pykam nawet raz na turnieju bylem ale 4 miejsce miałem ale mnie to nie Jara wole sobie w zaciszu pograć.
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:56
Co on ma na głowie?
Odpisz
19 stycznia 2017, 15:27
@Frutti56: Jarmułkę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 06:00
a nie igrzyska śmierci?
Odpisz
18 stycznia 2017, 06:01
@benben7: a tak poza tym, To nowy mem? co prezydent na obrazku tak naprawdę robi?
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 06:49
@benben7: Poświęca śmieszków w rytualnej ofierze by wzmocnić swoją potęgę.
Odpisz
18 stycznia 2017, 06:55
ale tak na serio co tam robi i kiedy zrobiono to zdjęcie?
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:11
@benben7: a tak poza tym, da ktoś zdjęcie bez napisów?
Odpisz
18 stycznia 2017, 07:59
@benben7: Proszę:
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:52
miszcz painta
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:24
@benben7: a może chcesz dostać innego mema z Andrzejem ( ͡° ͜ʖ ͡° )?
Odpisz
18 stycznia 2017, 20:26
@kot_astronauta: dawaj bez napisów
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2017, 21:23
@benben7: bez napisów nie mam ale mam inny tak samo dobry
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:16
@kot_astronauta: 0101100001000100
Odpisz
18 stycznia 2017, 19:59
Zawsze myślałam że Macierewicz zrobił by pięknego sub zero
Odpisz