Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2017, 09:04
I mamy.
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:47
@Krzyniu: I Krzynia. xD
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:52
I xD
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:53
@Jasnowidz: I Jasnowidza.
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:55
I Eeevee
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 09:58
@Palauball: I Palauball
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:59
@onlytrue: I onlytrue
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:00
@Jasnowidz: I mnie.
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:02
I jego też
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:03
@onlytrue: I tamtego.
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:04
I całego uniwersum
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:19
@benben7: i jej samej
Odpisz
19 stycznia 2017, 10:57
I wszystko by się udało gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ich zapchlony kundel!
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:19
@onlytrue: i onlytrue
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:36
@rogaliq: I Jeja
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:37
@Donald_Trump: I Ameryki
Odpisz
19 stycznia 2017, 11:38
@Jasnowidz: I Europy
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2017, 13:18
I kuli ziemskiej
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:23
@normalnynick: Afryki nie liczymy.
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:23
@normalnynick: I kosmosu
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:24
i powietrza.
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:26
i galaktyki.
Odpisz
19 stycznia 2017, 13:28
@rogaliq: I wszystkiego.
Odpisz
19 stycznia 2017, 14:05
I wszechwszystkiego
Odpisz
20 stycznia 2017, 15:09
@onlytrue: i tylko ja bym zostal i wpi***alał próżnie
Odpisz
20 stycznia 2017, 16:43
@Miguelp: i śmiesznych odcinków Zapytaj Beczke
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:55
@rogaliq: o nie
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:55
@Miguelp: o tag
Odpisz
20 stycznia 2017, 18:56
@benben7: WSZYSTKO DLA PIENIĘDZY!
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2017, 19:14
@benben7: I i
Odpisz
20 stycznia 2017, 19:15
@topazz:
Odpisz
20 stycznia 2017, 19:51
@benben7: ojej
Odpisz
19 stycznia 2017, 12:05
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:19
Nie wiem czemu, ale smutno mi się zrobiło
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:43
@Henzej: Może dlatego że masz kota na avatarze?
(tak, zdaję sobie sprawę że to khajiit Katia)
Odpisz