Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nemezis_

20 stycznia 2017, 17:15

noc
zalety:
-pienkny klimat
-fajnie się spaceruje
-jest ciemno
wady:
-gwałt
-gwałt
-gwałt
dzień
zalety:
-zachud
-wschud
-wszystko widać
wady:
-można oślepnąć

Avatar kasjan132pl

20 stycznia 2017, 18:25

@Nemezis_: noc
zalety:
jest cicho
nikt cię nie rozprasza
możliwe że ktoś cię zabije w ciemnej alejce
nikt cię nie zatrzyma przy próbie samobójstwa

wady:
jest też możliwe że seba wije ci nóż pod żebra i będziesz się zdychać przez kilka godzin w ciemnej bramie

Avatar Mijak

Edytowano - 20 stycznia 2017, 19:27

@Nemezis_: Do wad dnia dopisz, że nie można gw**cić.

EDIT No ale serio, czemu tylko mi z automatu cenzuruje słowo "gw*******"?

Avatar lorax12

20 stycznia 2017, 17:51

Nie mnie

Avatar maks030707

19 stycznia 2017, 19:10

w nocy rodzice śpią i nic nie słyszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar DAVJD

20 stycznia 2017, 15:41

@maks030707: łap strzałkę w górę za avatar

Avatar Sebzer

19 stycznia 2017, 16:17

ja tam wole noc bo nie mam orzyjaciół xDi lepiej w nocy sie gra np w lola bo niema dzieci :D

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2017, 13:52

Noc można wydłużyć budząc się o 14:00 ·-·

Avatar benben7

19 stycznia 2017, 13:27

noc ma rację

Avatar Jasnowidz

19 stycznia 2017, 12:53

W nocy lecą dobre filmy

Avatar AshleyRiddle

19 stycznia 2017, 12:54

@Jasnowidz: (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Pandzianikki

19 stycznia 2017, 12:59

@AshleyRiddle: Od 23 (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar AshleyRiddle

19 stycznia 2017, 13:06

@Pandzianikki: Wczoraj przegladalam TV o 23. Na kanale MANGO lecą Bloki Filmów Erotycznych dwa razy pod rząd (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar wizajn

19 stycznia 2017, 12:54

W nocy nikt się nie czepia że zajmuje komputer.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Nie idź!

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka