Bo reklama jest najważniejsza
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 20:51
ale NASA zabroniła tworzyć reklam na obiektach lub satelitacz orbitujących planetę Ziemię!
Odpisz
5 lutego 2013, 20:18
Raczej słaba reklama, bo ludzie pomyślą, że to te firmy zniszczyły świat jeśli ta asteroida uderzy w Ziemię.
Odpisz
11 października 2013, 16:52
@Piotr99: Kto ***a zauważy jakąkolwiek nalepkę na asteroidzie pędzącej jakieś kilometr na sekundę w dodatku palącej się w atmosferze?
Ludzie trochę logiki.
Odpisz
6 lutego 2013, 08:02
ale by były jaja jakby od tych strzałów asteroida zmieniłaby trajektorie lotu i walnęła w ziemie
Odpisz
5 lutego 2013, 17:57
I bezcenna reakcja ufoludków na widok tej asteroidy.
Odpisz
5 lutego 2013, 16:36
Na początku myślałem ze to będzie Google Chrome :D
Odpisz
4 lutego 2013, 18:54
***a komercha.
Odpisz
4 lutego 2013, 21:11
@piotras1: Dosłownie wszędzie
Odpisz