Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 grudnia 2021, 13:43
Jak zobaczyłem 5 obrazek do nabrałem ochoty na grę w Stalkera SoC, ale coś się zepsuło i nie działa mi gra :(
Odpisz
26 października 2014, 22:05
5 jest chyba ze STALKER'a
Odpisz
21 czerwca 2014, 15:52
Trzecie jest źle, bo TARDIS (czyli dla nie Whoovianów, ta budka telefoniczna) to żywa istota i jak umiera to jej większy środek, sprawia że zewnętrze się powiększa
Odpisz
5 grudnia 2013, 22:22
4 to chyba końcówka portala 2 (nie zdradzę szczegółów bo był by to spoiler) :)
Odpisz
12 lipca 2013, 18:14
Chciałbym żeby te wszystkie lokacje znalazły się w jednej grze przygodowo-postapokaliptoczno-fantasy *-*
Odpisz
7 lutego 2013, 18:45
to jest troszkę straszne
nie sądzicie ?
5/5
Odpisz
6 lutego 2013, 22:25
To radioaktywne miasteczko fajne.
Odpisz
6 lutego 2013, 14:25
5 To chyba Czarnobyl. Nawet trochę przypomina wioskę kotów z SoC.
Odpisz
5 lutego 2013, 22:34
to przedostatnie .. gdzieś to już widziałem.. czyżby to nie grafika lokacji
z Prince of Persia Warrior Within ?
Odpisz
5 lutego 2013, 19:24
Zaje*iste i do ulu
Odpisz
5 lutego 2013, 12:52
Podaj Linki do tych zdjęć ale w większej rozdzielczości ;) byłbym wdzięczny
Odpisz
5 lutego 2013, 18:01
@draconic: Chłopie, to nie są zdjęcia. Gołym okiem widać, że to grafika komputerowa. :-) Zrobienie takiego renderu jest trudne i czasochłonne, ale efekty są niesamowite.
Odpisz
5 lutego 2013, 18:09
@chupacabra001: krzynę źeś przesadził, że gołym okiem widać. A już na pewno nie we wszystkich. I nie dla laika. Ja się nie wypowiadam czym to jest, bo de facto się nie znam, ale mi to wygląda na zdjęcia. A jeśli byłoby widać gołym okiem, że to nie zdjęcia, to wcale by dobrze o tym nie świadczyło. Bo taka grafika ma mylić.
Odpisz
5 lutego 2013, 19:18
@elementiro: 5, 6, 7, 8 i 9 wyjątkowo rzucają się w oczy.
A już na pewno nie dla laika, już wcześniej wspomniałem, że jest to cholernie trudne. Mogę jeszcze dodać, że nudne... Czasami. I to jest też oczywiste, że grafika ma iść w tym kierunku, żeby wszystko wyglądało jak najbardziej realistycznie. :-)
Ale niektóre to mogą (Podkreślam - mogą, nie muszą) być zdjęciami. Tylko, że bez photoshopa takiego efektu się nie otrzyma, ni c***a.
Odpisz
5 lutego 2013, 19:09
tak, tylko nie sądzę żeby to było fantasy
Odpisz
5 lutego 2013, 18:35
przed ostatnie naj lepsze ***aaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
5 lutego 2013, 18:21
piekne
Odpisz
5 lutego 2013, 17:52
dobre 5/5
Odpisz