Mógł zmienić w ustawieniach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Trzykrotny T
Równi i równiejsi
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2017, 11:29
Pamiętam jak w payday 2 spotkałem kolesia który uparł się że ugotujemy 100 toreb mety
Odpisz
27 stycznia 2017, 22:44
@RpLay: I jak było?
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:26
@Peter_PL: Przy 80 jebło
Odpisz
18 października 2017, 20:28
@RpLay: przegrywsko troszke, blisko było
Odpisz
23 stycznia 2017, 11:51
Liga legend taka piękna <3
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:15
@IFapToHentai: Tak... Zwłaszcza gdy drużyna ma cię w dupie i zostawia samą Jinx na topie 1 vs 2. Polecam.
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:45
Zwłaszcza gdy chcą, żebym pantheonem poszedł na supporta
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:52
Jak ja bardzo nie mam pojęcia co w gadacie :v
Odpisz
24 stycznia 2017, 13:10
O lolu
Odpisz
24 stycznia 2017, 15:52
@kamykPL: Właśnie, że o lolu to wiedziałem tylko dalej to już kosmos
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:31
To ja
Odpisz
20 maja 2017, 20:17
@IFapToHentai: tak... jak ci kaza isc yasuo supporta ... a jak idziesz na topa cie reportuja mimo ze byles pierwszy ale i tak sie uprze ktos ze edytowane jak dasz mu wklejony dowod
Odpisz
20 maja 2017, 20:56
@CytrynXD: To nie graj blind picka, ani yasuo
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2017, 06:56
@IFapToHentai: ale w tym ze zawsze go banuja na draftach . ja mainuje yasuo a zawsze pisze pierwszy top i spamuje top a ktos dolacza i posze ze edytowane jak dam dowod a team mnie popiera. Ale nie ! lepiej feedowac gdzie jestem i moje staty po 20 minutach gry wygladaja tak 6/5 i jak tu grac ?
Odpisz
21 maja 2017, 11:19
@CytrynXD: polecam po prostu nie grać yasuo :^)
Odpisz
21 maja 2017, 13:28
@IFapToHentai: ja polecam gadać przez wiadomości prywatne
Odpisz
24 stycznia 2017, 16:22
Cóż... U mnie tak na każdym meczu w HotS'ie jest.
Odpisz
24 stycznia 2017, 12:08
wszyscy mówią o lolu czy innych grach...a tymczasem 60 minutowy mecz w docie to normalka
Odpisz
24 stycznia 2017, 13:38
@MR_Lizard: Właśnie ten mem powstał po tym jak w końcu wygrałem mecz który trwał 2 godziny i 10 minut w docie
Odpisz
24 stycznia 2017, 13:44
@Alvarous: IKS DE
Odpisz
24 stycznia 2017, 08:43
Kiedyś 1 meczyk w fut champions w fifie 17 grałem godzinę bo karniaczki zakończyły się wynikiem: 37-38
Odpisz
24 stycznia 2017, 09:14
@maderfaker123: wygrałes?
Odpisz
24 stycznia 2017, 11:32
@LeyPL: tak
Odpisz
24 stycznia 2017, 12:12
@maderfaker123: k
Odpisz
22 stycznia 2017, 21:48
czyli TvT na daybreak po mech update
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:59
Paint
Odpisz
22 stycznia 2017, 20:33
To zawsze dewej w ustawieniach na 4 minuty. Chyba, że grasz online. ;-;
Odpisz