Gdy ktoś pyta o mój sprzęt
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2017, 22:14
A Wiedźmin pójdzie?
Odpisz
24 stycznia 2017, 22:37
@Ziemniaczanka: jak dodasz 1mb ram-u to tak i to aż na 5 a nie 4 fps'ach
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2017, 23:22
@SpecialPony: (te 5 FPS'ów to oczywiście w menu) XD
Odpisz
27 stycznia 2017, 13:06
ja zazwyczaj mam 140 fps ale gdy sobie router zresetuje to jest około 160fps
Odpisz
27 stycznia 2017, 15:54
@PIROMASTER: Co ma router do fps ???
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:08
chyba Macintosh
Odpisz
27 stycznia 2017, 10:16
Ja bym z chęcią przygarnął taki komputerek :)
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:04
ale dalej są jakieś gry na taki sprzęt :D
Odpisz
24 stycznia 2017, 22:41
Wy się nabijacie, a ja gram na 12fps w cs :c
Odpisz
24 stycznia 2017, 23:10
@PchlaRenatka: GO czy 1.6?
Odpisz
25 stycznia 2017, 00:20
@Alvino: go :9
Odpisz
25 stycznia 2017, 18:30
@PchlaRenatka: ja mam 50 na low
Odpisz
27 stycznia 2017, 08:08
@marek20004: ja na moim w budynku miałem max 40fps na low
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:13
@PchlaRenatka: pfff :P ja w cs 1.6 mam 15 fps :(
Odpisz
27 stycznia 2017, 20:45
@PchlaRenatka: Mg wiedzieć za co strzałki w dół?
Odpisz
9 lipca 2018, 14:29
@PchlaRenatka: ja w csgo po 300 mam
Odpisz
9 lipca 2018, 14:55
@DAVJD: Teraz po zakupie nowego pc też tyle mam na najwyższych
Odpisz
9 lipca 2018, 15:45
@marek20004: ciesze sie
Odpisz