Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ziemniaczanka

24 stycznia 2017, 22:14

A Wiedźmin pójdzie?

Avatar SpecialPony

24 stycznia 2017, 22:37

@Ziemniaczanka: jak dodasz 1mb ram-u to tak i to aż na 5 a nie 4 fps'ach

Avatar andrzejkawa15

Edytowano - 27 stycznia 2017, 23:22

@SpecialPony: (te 5 FPS'ów to oczywiście w menu) XD

Avatar PIROMASTER

27 stycznia 2017, 13:06

ja zazwyczaj mam 140 fps ale gdy sobie router zresetuje to jest około 160fps

Avatar Alvino

27 stycznia 2017, 15:54

@PIROMASTER: Co ma router do fps ???

Avatar avalon3440

27 stycznia 2017, 11:08

chyba Macintosh

Avatar Xeduro

27 stycznia 2017, 10:16

Ja bym z chęcią przygarnął taki komputerek :)

Avatar bylejakbylegdzie

27 stycznia 2017, 08:04

ale dalej są jakieś gry na taki sprzęt :D

Avatar PchlaRenatka

24 stycznia 2017, 22:41

Wy się nabijacie, a ja gram na 12fps w cs :c

Avatar Alvino

24 stycznia 2017, 23:10

@PchlaRenatka: GO czy 1.6?

Avatar PchlaRenatka

25 stycznia 2017, 00:20

@Alvino: go :9

Avatar marek20004

25 stycznia 2017, 18:30

@PchlaRenatka: ja mam 50 na low

Avatar Jcavatarr

27 stycznia 2017, 08:08

@marek20004: ja na moim w budynku miałem max 40fps na low

Avatar kafelka_w_kuchni

27 stycznia 2017, 11:13

@PchlaRenatka: pfff :P ja w cs 1.6 mam 15 fps :(

Avatar PchlaRenatka

27 stycznia 2017, 20:45

@PchlaRenatka: Mg wiedzieć za co strzałki w dół?

Avatar DAVJD

9 lipca 2018, 14:29

@PchlaRenatka: ja w csgo po 300 mam

Avatar marek20004

9 lipca 2018, 14:55

@DAVJD: Teraz po zakupie nowego pc też tyle mam na najwyższych

Avatar DAVJD

9 lipca 2018, 15:45

@marek20004: ciesze sie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Co to takiego?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka