memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 stycznia 2017, 15:29
To słowo ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:34
@wiewiur500kuba: kiedy patrzę na twój nick ;-;
30 stycznia 2017, 15:45
@wiewiur500kuba: a myślałem że jako jedyny go niecierpię
30 stycznia 2017, 16:55
@kasjan132pl: Przepraszam że się do tego przyzwyczaiłem ;-; wiem jak jest dobrze ale wolę tak ;-;
30 stycznia 2017, 16:56
@ptasznik5: To społeczeństwo sie stacza;-; taka jedna na fejsie na to narzekała to wszyscy ja zhejcili i mówili że ma braki ;-;
30 stycznia 2017, 20:21
@wiewiur500kuba: Proszę nie odpisuj, moje oczy GN cierpią.
30 stycznia 2017, 21:54
@kasjan132pl: GN?
30 stycznia 2017, 21:56
@wiewiur500kuba: spłoń
30 stycznia 2017, 22:13
@wiewiur500kuba: jeszcze jeden jeszcze raz!
7 kwietnia 2020, 16:08
@ptasznik5: siema
30 stycznia 2017, 16:20
Ma ktoś zdjęcie bez napisów? Nie płacę w niczym bo jestem biedny
30 stycznia 2017, 18:05
no to nie dostaniesz elo
31 stycznia 2017, 13:58
Jako autor służę pomocą :)
31 stycznia 2017, 16:14
@Metal_Head: Dobry ziomek autor, dzięki :)
30 stycznia 2017, 23:17
Kiedy taka jest twoją sąsiadką ._.
30 stycznia 2017, 18:06
torba na głowę i jazda do woli...
30 stycznia 2017, 16:47
Kiedy zobaczę siebie w lustrze
30 stycznia 2017, 16:50
Twój avatar idealnie pasuje :P
Edytowano - 30 stycznia 2017, 16:44
Dobrze że nie jestem zoofilem ;)
30 stycznia 2017, 15:56
ok
30 stycznia 2017, 15:48
a sam jesteś- 20/10
31 stycznia 2017, 13:59
@Nemezis_: A co? Widziałeś mnie?
1 lutego 2017, 19:05
@Metal_Head: jestem za oknem
30 stycznia 2017, 15:19
Gdy widzisz nagą loszkę 2/10
25 stycznia 2017, 17:26
oh good
25 stycznia 2017, 18:38
@OpartaDeska: oh dobrze?
25 stycznia 2017, 23:57
@OpartaDeska:
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2017, 15:29
To słowo ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:34
@wiewiur500kuba: kiedy patrzę na twój nick ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:45
@wiewiur500kuba: a myślałem że jako jedyny go niecierpię
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:55
@kasjan132pl: Przepraszam że się do tego przyzwyczaiłem ;-; wiem jak jest dobrze ale wolę tak ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:56
@ptasznik5: To społeczeństwo sie stacza;-; taka jedna na fejsie na to narzekała to wszyscy ja zhejcili i mówili że ma braki ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:21
@wiewiur500kuba: Proszę nie odpisuj, moje oczy GN cierpią.
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:54
@kasjan132pl: GN?
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:56
@wiewiur500kuba: spłoń
Odpisz
30 stycznia 2017, 22:13
@wiewiur500kuba: jeszcze jeden jeszcze raz!
Odpisz
7 kwietnia 2020, 16:08
@ptasznik5: siema
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:20
Ma ktoś zdjęcie bez napisów?
Nie płacę w niczym bo jestem biedny
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:05
no to nie dostaniesz
elo
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:58
Jako autor służę pomocą :)
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:14
@Metal_Head: Dobry ziomek autor, dzięki :)
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:17
Kiedy taka jest twoją sąsiadką ._.
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:06
torba na głowę i jazda do woli...
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:47
Kiedy zobaczę siebie w lustrze
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:50
Twój avatar idealnie pasuje :P
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2017, 16:44
Dobrze że nie jestem zoofilem ;)
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:56
ok
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:48
a sam jesteś- 20/10
Odpisz
31 stycznia 2017, 13:59
@Nemezis_: A co? Widziałeś mnie?
Odpisz
1 lutego 2017, 19:05
@Metal_Head: jestem za oknem
Odpisz
30 stycznia 2017, 15:19
Gdy widzisz nagą loszkę 2/10
Odpisz
25 stycznia 2017, 17:26
oh good
Odpisz
25 stycznia 2017, 18:38
@OpartaDeska: oh dobrze?
Odpisz
25 stycznia 2017, 23:57
@OpartaDeska:
Odpisz