Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2017, 17:20
Czy to nie Szczecin? Już go wcześniej widziałem, tylko nie wiem czy w internecie czy na mieście
Odpisz
25 stycznia 2017, 17:59
@Menek: mieszkam w szczecinie ponad 13 lat, jeszcze nigdy go nie widziałem. Chyba jestem ślepy jeżeli tu faktycznie jest.
Odpisz
25 stycznia 2017, 18:02
@Menek: Ano Szczecin :D
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:34
@maks030707: przyjdę w gości, ok?
Odpisz
12 czerwca 2017, 16:54
@DAVJD: Nie.
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:42
idź sobie
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:43
@DAVJD: Nie.
Odpisz
12 czerwca 2017, 18:45
ok
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:01
Nie przemyślałem tego komentarza.
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:22
Tyle że nie w Przemyślu
Odpisz
25 stycznia 2017, 22:32
A ja to widziałam na cynicznym romantyzmie na fb :v
Odpisz
25 stycznia 2017, 17:50
Szczecin-moje miasto takie piękne. ;-;
Odpisz
25 stycznia 2017, 17:09
nie wiem jaki komentarz..............................napisać
Odpisz
25 stycznia 2017, 16:57
to powinien przemyśleć
Odpisz