Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2010, 16:33
raczej fiat
Odpisz
25 maja 2013, 21:03
@bartix14a: prawidłowo to fiat a maluch to tak sobie wymyślili
Odpisz
24 sierpnia 2011, 13:34
po***iło was ten z prawej to pracował w polsce ale został wyprodukowany w ameryce
Odpisz
24 sierpnia 2011, 13:32
jeśli myślicie że to jest 126p to sie mylicie to jest 124p 2 geneteracjii
Odpisz
8 stycznia 2010, 13:18
Martuś sama jesteś ruska ten po prawej jest amerykański wiem bo jeżdze na zloty pojazdów militarnych i wiem.. ten po lewej to uaz
Odpisz
19 sierpnia 2011, 13:26
@roozowy: czyli ci chodzi z prawej(nie pamiętam nazwy) to jest aliancki na bank bo rosyjskie miały zupełnie inny wygląd
Odpisz
9 stycznia 2010, 20:28
TepicielNoobów ja też ^^
Odpisz
8 stycznia 2010, 17:41
kilka słów do ciebie roozowy. po 1 nie jestem z rosji ani za rosją za bardzo nie przepadam, po 2 wydaje mi sie (choć pewna nie jestem) że oba są ruskie, po 3 jestem ciekawa czy jesteś w 100% pewny że ten po prawej jest amerykański? jeśli tak to sory wielkie że sie pomyliłam co do jednego auta ;)
Odpisz
8 stycznia 2010, 15:08
właściwie to sama już nie wiem, bo po zasięgnięciu dokładnych info (m.in. ciocia Wikipedia ;)) dowiedzialam sie, że taka gwiazda to i ruska i amerykańska może być
Odpisz
7 stycznia 2010, 18:08
to maluch przemalowali go na wojskowe kolory i że niby on do wojska należy hehe 5/5
Odpisz
7 stycznia 2010, 16:56
na obrazku jest pokazany zjazd samochodów terenowych-dwa ruskie auta i polski maluch czyli fiat, taką gwiazde miały w czasie 2 wojny światowej amerykańskie jeepy a tu namalowaną ją na maluchu ;) oczywiście 5/5
Odpisz
7 stycznia 2010, 16:44
Genialne dzieci, fiat 126p jest nazywany maluchem, więc nie wiem, czemu zastanawiacie się, czy to fiat czy maluch... >.>
Odpisz
7 stycznia 2010, 16:43
raczej to to jest fiat 126p popularnie zwany maluchem :P:P:P
Odpisz
7 stycznia 2010, 16:33
albo i maluch ...........sam jż nie wiem
Odpisz
7 stycznia 2010, 15:52
Raczej pl. ruski nie mają niebieskiego paska na tablicach a w usa to w ogóle...
Odpisz
7 stycznia 2010, 15:39
hehehe to fiat czy maluch bo smoczka troche mnie zmylila (nie obraz sie smoczka ) 5/5
Odpisz
7 stycznia 2010, 15:32
to chyba ruskie, bo na boku jest gwiazda pięcioramienna, 3/5
Odpisz