memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 stycznia 2016, 18:11
KL.2F a dziennik dla klas 4-6
Odpisz
23 stycznia 2014, 20:49
DRUGA F?!?
5 kwietnia 2014, 13:49
@magdalena303: Tak. Ja chodziłam do I F, II F I III F. :3
5 kwietnia 2014, 20:07
@Cleo248: WTF?
16 lipca 2014, 21:04
@magdalena303: Dużo osób szło w tym roku do szkoły?
4 maja 2020, 18:26
@magdalena303: no włanie jak 2F???
27 lutego 2013, 21:53
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... CDN? :D
11 lipca 2012, 22:24
boże...
13 lutego 2012, 12:02
O lol! Ja chciałam sobie doładować kasę na komórce i co? Doładowało mi do marca 2050 roku! xD 5/5 :D
2 kwietnia 2012, 19:03
@FaLLowana14: a mi sie doladowalo do 2099 roku
6 listopada 2011, 13:34
o rzesz ty
4 lipca 2011, 12:47
Lol. 5
4 maja 2011, 19:35
Niee Skazani na bude nowa część
26 stycznia 2011, 17:53
współczuje tej klasie 0_o o LoL ;)
1 lipca 2010, 09:46
najgorszy koszmar
13 czerwca 2010, 10:15
ja bym tak nie chciał xDD 5/5 i do ulu
6 marca 2010, 16:27
a poza tym na górze pisze że to klasa 2f a pod spodem że to dziennik dla klas 4-6xD 5/5 i do ulu
7 lutego 2010, 20:04
Wspoółczucie... XD
17 stycznia 2010, 19:32
moje klempy maja wiecej... to moja wychowawczyni przeciazyla titanc a lodowiec nic do tego nie mial , moja nau. matmy spadla na dinozaury ,a ta od przyrody ozenila sie z mieszkiem 1
12 stycznia 2010, 21:28
Szczerze mówiąc juz mi jest za dużo ytch dla nauki jeszcze tylko dwa lata gim, a potem ***ne liceum
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2016, 18:11
KL.2F a dziennik dla klas 4-6
Odpisz
23 stycznia 2014, 20:49
DRUGA F?!?
Odpisz
5 kwietnia 2014, 13:49
@magdalena303: Tak. Ja chodziłam do I F, II F I III F. :3
Odpisz
5 kwietnia 2014, 20:07
@Cleo248: WTF?
Odpisz
16 lipca 2014, 21:04
@magdalena303: Dużo osób szło w tym roku do szkoły?
Odpisz
4 maja 2020, 18:26
@magdalena303: no włanie jak 2F???
Odpisz
27 lutego 2013, 21:53
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... CDN? :D
Odpisz
11 lipca 2012, 22:24
boże...
Odpisz
13 lutego 2012, 12:02
O lol! Ja chciałam sobie doładować kasę na komórce i co? Doładowało mi do marca 2050 roku! xD 5/5 :D
Odpisz
2 kwietnia 2012, 19:03
@FaLLowana14: a mi sie doladowalo do 2099 roku
Odpisz
6 listopada 2011, 13:34
o rzesz ty
Odpisz
4 lipca 2011, 12:47
Lol. 5
Odpisz
4 maja 2011, 19:35
Niee Skazani na bude nowa część
Odpisz
26 stycznia 2011, 17:53
współczuje tej klasie 0_o
o LoL ;)
Odpisz
1 lipca 2010, 09:46
najgorszy koszmar
Odpisz
13 czerwca 2010, 10:15
ja bym tak nie chciał xDD 5/5 i do ulu
Odpisz
6 marca 2010, 16:27
a poza tym na górze pisze że to klasa 2f a pod spodem że to dziennik dla klas 4-6xD 5/5 i do ulu
Odpisz
7 lutego 2010, 20:04
Wspoółczucie... XD
Odpisz
17 stycznia 2010, 19:32
moje klempy maja wiecej... to moja wychowawczyni przeciazyla titanc a lodowiec nic do tego nie mial , moja nau. matmy spadla na dinozaury ,a ta od przyrody ozenila sie z mieszkiem 1
Odpisz
12 stycznia 2010, 21:28
Szczerze mówiąc juz mi jest za dużo ytch dla nauki jeszcze tylko dwa lata gim, a potem ***ne liceum
Odpisz