Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheHunterMikiPL

26 stycznia 2017, 21:02

Co wy ku*wa macie z tym lego, przecież to w cale nie boli...
Na gwoździa chyba nigdy nie nadepnęliście... (co w sumie tak średnio boli, ale bardziej niż jakieś klocki kurna)

Avatar DaKnight

27 stycznia 2017, 21:32

@TheHunterMikiPL: nadepniecie na lego to już Mem,a z Memem nie wygrasz

Avatar TheHunterMikiPL

27 stycznia 2017, 22:43

@DaKnight: To zróbmy mem z nadeptywaniem na gwóźdź.

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 23:19

@TheHunterMikiPL: Ja raz rozcięłam nogę na kamieniu. Boli do dziś. Trochę nie adekwatny komentarz do komentarza, ale ok....

Avatar MR_Lizard

27 stycznia 2017, 23:27

@TheHunterMikiPL: ku*wa odpowiadaj na serwerach tf2

Avatar Kylo_Ren

28 stycznia 2017, 00:02

@TheHunterMikiPL: Jest już jeden z gwoździem...ku*wa przepraszam za przypomnienie tego EkhemprzebiłemcirękęEkehm

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 00:59

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 03:27

@TheHunterMikiPL: grałem z tobą na serwerze orange

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 12:11

@MR_Lizard: Możliwe.
Ale w czym problem?
I jaki nick?
PS
Ten serwer jest ch**owy, bo nie ma apteczek i jak na chwilę pójdziesz afczyć, to szpieg wbija na spawna i robi ci 100 backstabów, co jest ułatwione, przez natychmiastowy respawn. Po przegranej rundzie też leci 100 śmierci.

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 12:54

@TheHunterMikiPL: nie narzekaj jak jest wiecej osób i masz z kim grac jest fajnie

a nick to heksafobiaheksakontaheksakosjoi

Avatar TheHunterMikiPL

Edytowano - 28 stycznia 2017, 13:46

@MR_Lizard: Kojarzę, charakterystyczny nick.
Ale w czym problem?

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 14:23

@TheHunterMikiPL: nie odpowiadales

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 16:06

@MR_Lizard: NA co?

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 17:56

@TheHunterMikiPL: na wiadomości czy tez jak mowilem przez voice chat

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 19:10

@MR_Lizard: NO ALE O CO CI CHODZIŁO!?
Na chat raczej tak średnio często patrzę, więc mogłem nie zauważyć.

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 19:28

@TheHunterMikiPL: witalem sie 5 razy i pytalem jak tam u ciebie

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 19:32

@MR_Lizard: No to nie zauważyłem.

Avatar MR_Lizard

28 stycznia 2017, 20:34

@TheHunterMikiPL: slepa kura

Avatar TheHunterMikiPL

28 stycznia 2017, 21:44

@MR_Lizard: Sam jesteś ślepy.

Avatar Cards

Edytowano - 27 stycznia 2017, 23:05

Lego, ała bul . Ała cierpienie. Amputacja ała. Tak boli, o jeju. Ała, bul. Łący sie w bulu i nadzieji przez nadepnięcie na lego

Avatar ALKATRAZ

27 stycznia 2017, 22:57

klocki lego mój kolego, budowałem od małego i teraz mam wysokie ego

Avatar Ciemnomi

27 stycznia 2017, 22:09

Lego? To te podróby Lele?

Avatar Donald_Trump

27 stycznia 2017, 21:43

A co jeśli to Lego nadepnęło na krokodyla?

Avatar CitroenBomba

26 stycznia 2017, 23:50

Już lepiej na Lego niż na minę przeciwpiechotną... :-P

Avatar SirPomarancza

26 stycznia 2017, 18:39

Przywrócili starą czcionkę, czy ktoś jest archeologiem?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Pilne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Lekko nie będzie

To musiało być męczące

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka