Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2017, 08:54

Ale serio, ta piosenka od jakiegoś roku za mną chodzi i ciągle ją w głowie śpiewam... XD

Avatar FartingBulbasaur

29 stycznia 2017, 21:30

Ja mam w głowie Mad World xD

Avatar polak922

3 marca 2018, 12:46

@FartingBulbasaur: All ArOunD Me aRe fAmiLiaR FaCes

Avatar kroljanjulian

9 kwietnia 2017, 20:08

H3ll0 dankness my old friend

Avatar silvermanpl21

28 stycznia 2017, 21:11

A co jeśli nucę na głos?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Pandzianikki

29 stycznia 2017, 22:53

@Avenhart: ciało jamiste

nie ma klienta

Avatar Avenhart

30 stycznia 2017, 00:59

@Pandzianikki: Grubo.

Avatar scrof

29 stycznia 2017, 01:14

Dargnez

Avatar Buras

29 stycznia 2017, 01:37

@scrof: Tałknez

Avatar ToMo39

29 stycznia 2017, 13:22

@scrof: doknes #gównoburza

Avatar TheHarrier

28 stycznia 2017, 01:13

Gram to na zespole

Avatar kafelka_w_kuchni

28 stycznia 2017, 23:43

@TheHarrier: można gdzieś odsłuchać?

Avatar Metal_Head

29 stycznia 2017, 11:17

Avatar TheHarrier

29 stycznia 2017, 12:59

@kafelka_w_kuchni: Przykro mi, ale nie mamy żadnego odsłuchu

Avatar Mycha2001

27 stycznia 2017, 18:42

Było.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar KalkoPl

29 stycznia 2017, 09:22

Ale to Zelda! /s

Avatar
kroganin

29 stycznia 2017, 11:00

@KalkoPl: A no tak zapomniałem.

Avatar Joules

29 stycznia 2017, 09:22

i come to game with you again

Avatar NorthKoreaBall

28 stycznia 2017, 21:54

i want to play with you again

Avatar ONIKURIGE

29 stycznia 2017, 00:02

@NorthKoreaBall:
Because my parents softly creeping
Took the games while I was sleeping

Avatar Captain_Jack_Sparrow

28 stycznia 2017, 23:12

nie! dalam sie zlapac w pulapke

Avatar zlowerek

28 stycznia 2017, 22:54

nawet nie pamiętam rytmu :'(

Avatar ALKATRAZ

28 stycznia 2017, 21:31

pamiętam jak byłem mały to grałem na pegazusie w klasyki: mario, doktor mario, tetris, tanki, contra, contra 2, sonic i wiele innych, jak sobie to przypominam to aż łezka mi się leje z oczu

Avatar ThePolishKillerPL

28 stycznia 2017, 21:06

Nes
Dark Nes

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 21:44

Było

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2017, 18:27

byo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Dwa oblicza

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka