Teraz nucisz to w myślach, prawda?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2017, 08:54
Ale serio, ta piosenka od jakiegoś roku za mną chodzi i ciągle ją w głowie śpiewam... XD
Odpisz
29 stycznia 2017, 21:30
Ja mam w głowie Mad World xD
Odpisz
3 marca 2018, 12:46
@FartingBulbasaur: All ArOunD Me aRe fAmiLiaR FaCes
Odpisz
9 kwietnia 2017, 20:08
H3ll0 dankness my old friend
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:11
A co jeśli nucę na głos?
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:59
@silvermanpl21: pjona
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:13
@Avenhart: Pjona
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:54
@Pandzianikki: czoło
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:57
@Avenhart: łokieć
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:02
@Pandzianikki: kolano
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:05
@silvermanpl21: szyja
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:09
@Pandzianikki: Łydka
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:23
@silvermanpl21: aorta
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:31
@Pandzianikki: broda
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:45
@silvermanpl21: kora mózgowa
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:55
@Pandzianikki: kora brzozowa
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:57
@silvermanpl21: Hipokamp
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:49
@Pandzianikki: pięta
Odpisz
29 stycznia 2017, 22:53
@Avenhart: ciało jamiste
nie ma klienta
Odpisz
30 stycznia 2017, 00:59
@Pandzianikki: Grubo.
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:14
Dargnez
Odpisz
29 stycznia 2017, 01:37
@scrof: Tałknez
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:22
@scrof: doknes #gównoburza
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:13
Gram to na zespole
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:43
@TheHarrier: można gdzieś odsłuchać?
Odpisz
29 stycznia 2017, 11:17
@kafelka_w_kuchni: .
Odpisz
29 stycznia 2017, 12:59
@kafelka_w_kuchni: Przykro mi, ale nie mamy żadnego odsłuchu
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:42
Było.
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:16
@Mycha2001: chyba nie
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:22
@polandball1: Było.
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:19
@Mycha2001: Link ?
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:22
Był gdzieś dokładnie ten sam obrazek na głównej ale nie mogę znaleźć http://www.obrazki.jeja.pl/270782,dawnosmy-sie-nie-widzieli.html
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:26
@Mycha2001: Spodziewałem się tego linka :
Odpisz
29 stycznia 2017, 09:22
Ale to Zelda! /s
Odpisz
29 stycznia 2017, 11:00
@KalkoPl: A no tak zapomniałem.
Odpisz
29 stycznia 2017, 09:22
i come to game with you again
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:54
i want to play with you again
Odpisz
29 stycznia 2017, 00:02
@NorthKoreaBall:
Because my parents softly creeping
Took the games while I was sleeping
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:12
nie! dalam sie zlapac w pulapke
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:54
nawet nie pamiętam rytmu :'(
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:31
pamiętam jak byłem mały to grałem na pegazusie w klasyki: mario, doktor mario, tetris, tanki, contra, contra 2, sonic i wiele innych, jak sobie to przypominam to aż łezka mi się leje z oczu
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:06
Nes
Dark Nes
Odpisz
27 stycznia 2017, 21:44
Było
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:27
byo
Odpisz