Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2017, 19:53
słodziak :3
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 05:53
dajcie tej babie herbatę z miodem i cytryną bo pewnie się rozchorowała latając tam i z powrotem żeby wydoić krowę xdd
Odpisz
30 stycznia 2017, 00:18
Nie lubię kotów \______/ *jestem gotowa na hejty!*
Odpisz
2 lutego 2017, 13:54
@Giuly412: *Hate od Jejowego kota*
Odpisz
5 maja 2017, 05:49
@sylveonka: jaki masz sweet awatar <3
Odpisz
5 maja 2017, 07:56
Dzięki :3
Odpisz
5 maja 2017, 08:50
@sylveonka: niema za co ja po prostu uwielbiam koty i je po prostu kocham <3
Odpisz
1 lutego 2017, 19:13
Ach, ta minka na samym końcu :3
Odpisz
29 stycznia 2017, 10:36
Cukrzycy można dostać
Odpisz
29 stycznia 2017, 00:10
Lubi ssać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:12
Wódka to pije do dna nie?
Odpisz
29 stycznia 2017, 00:21
@minecraft007: not funny at all
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:03
2 cute for meh.
Odpisz
28 stycznia 2017, 22:01
czy tylko ja u siebie karmiłem te małe demoki ^-^ ;l *słodki koteł* xD
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:32
ciekawe czy ludzkie tez piją mleko
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:41
@ALKATRAZ: czasami tak ale na poczatku inne
Odpisz
28 stycznia 2017, 08:45
Czemu ten kot ma spódniczkę.
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:23
Żeby spotęgować cukrzycę :v
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:28
@Pandzianikki: Kto normalny robi to zwierzętom.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 21:30
Bo ja wiem? Może komuś się nudziło?
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:15
Odpisz
28 stycznia 2017, 14:44
kjuuuut x3
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:42
dajcie cytryne bo się zasłodziłem
Odpisz
28 stycznia 2017, 02:11
@TerratorEK: Prosz
Odpisz
28 stycznia 2017, 02:13
@Pandzianikki: thx
Odpisz
28 stycznia 2017, 02:15
@TerratorEK: np
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:38
dajcie insuline!
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:43
@Raczysko: Proszu
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:46
@Pandzianikki: dziękować nocny marku
Odpisz
28 stycznia 2017, 01:53
@Raczysko: proszę bardzo nocny marku
Odpisz