Jak pocieszyć się w pracy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2017, 13:48
Mimo wszystko szkoła jest gorsza
Odpisz
29 stycznia 2017, 14:46
Nie
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:23
Tak
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2017, 15:40
Z chęcią bym wrócił do szkoły :-) w szkole wystarczy minimum chęci, żeby być docenionym, a w pracy zawsze się będzie Polskim murzynem Europy pracującym za parę set euro miesięcznie, gdzie koledzy z tej samej firmy, ale za granicą zarabiają parę tys euro i robią mniej od ciebie :-P
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:09
Powyżej masz wyjaśnienie
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:09
@ilfrin: Jeden prosty powód: nikt ci za chodzenie do szkoły nie płaci
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:10
Zawodówka
Odpisz
29 stycznia 2017, 23:50
A stypendia naukowe?
Odpisz
29 stycznia 2017, 20:10
A ja uważam że szkoła to piekło ;(
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:37
Dlatego praca testera gier jest górą!
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:38
@alicjaaf: też kiedyś lubiłem informatykę do póki nie zacząłem pracować jako informatyk... Myślę że z testowanie gier może być podobnie :-(
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:42
@ilfrin: Kiedyś się znudzi . Ale i tak warto .
Odpisz
29 stycznia 2017, 15:56
@alicjaaf: sam lubię gry, ale granie i wchodzenie w każdy zkamarek mapy i szukanie nawet drobnych błędów raczej nie jest niczym przyjemnym :/
Odpisz
27 stycznia 2017, 18:10
mam tak w szkole
Odpisz