Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2018, 18:01
66 w góre glos i 6 w dół głos 666...
Odpisz
24 listopada 2018, 15:30
skąd te dane
Odpisz
25 listopada 2018, 00:42
@heroder55: z ...
*szeptem* szefie on wie zadużo
Odpisz
30 stycznia 2017, 22:55
bo to śmieszek był
Odpisz
30 stycznia 2017, 22:02
żeby zaistnieć w internecie
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:05
Ja bym zabił na miejscu kolegi.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:25
@Cheetahir: To byś poszedł do więzienia i cie tam by gw**cili.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:28
@TimekPL123: Przenośnia.
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:33
@TimekPL123: albo ty byś gw**cił
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:42
Nigdy nie zasypia się na imprezie :v
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:15
Żeby nikt nie widział że jest rudy!
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:11
To bohater, bo go nie będą dręczyć, ale z drugiej strony kolega będzie mógł skrycie robić złe rude rzeczy. Niewidoczne zło.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:10
Bo miał raka.
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:14
no wiecie, pazdan challenge
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2017, 19:08
@szeregowy_koci_mietka: Dokładnie :)
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:21
Bo jestem fajny i moge robić co kce. 😂😂😂😂 (jestem żałosna)
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:22
Po co pisać takie komentarze...
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:24
Nwm nawet o czym myślałam pisząc ten komentarz.
Odpisz
27 stycznia 2017, 19:58
jesteś kobietą?
Odpisz
27 stycznia 2017, 20:17
narzucasz płeć wychędorzony Gałganie?
Odpisz
27 stycznia 2017, 22:08
@Franczek: ty też narzuciłeś/łaś/łoś jej/jemu płeć
Odpisz
27 stycznia 2017, 22:25
Tak, jestem dziewczyną.
Odpisz
27 stycznia 2017, 22:56
skąd wiesz czy ty właśnie narzucasz sobie płeć
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:23
@TerratorEK: jeste kote
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:34
czy ty właśnie narzucileś/aś/oś sobie płeć!?
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:35
@kasjan132pl: Tak. Prblm?
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:42
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:46
@kasjan132pl: O nje.
Odpisz