Logika Amerykańskiego strzelania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2017, 23:07
Amerykanie nie zabijają, Amerykanie szerzą demokrację
Odpisz
31 stycznia 2017, 11:11
Gumowymi kulami oczywiście.
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:25
A Battlefield 4?
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:08
mogę jedną taką grę?
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:11
Kiedyś była jakaś Amerykańska strzelanka, strzelało się do Chińczyków, super spoko, USA ratuje świat itp.
Chińczycy stworzyli grę w której strzela się do Amerykanów, zło!
Pozwać twórców, zdelegalizować, Chińska propaganda!!
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2017, 21:50
tytuł?
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:51
.
Odpisz
29 stycznia 2017, 08:09
To chyba była „Sławetna Misja”.
Odpisz
29 stycznia 2017, 09:51
BF, w multi jesteś Ruskiem, Chińczykiem lub Amerykanem.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:01
Glorious Mission, oryginalny tytuł.
Odpisz
30 stycznia 2017, 22:46
BF4 (niepewność) kampania - ty ameryken i rozwalasz chinorów
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:54
Żądam gry o III Rzeszy!
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:22
Jak to. A Battlefield to co?
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:40
Bo nie wolno strzelać do chłopaków z imperium burgera!
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2017, 19:24
Przysłowie mówi: Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie...
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:39
@Piket: mikey maxwell?
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 15:20
@Krybex101: To Mickey jako Sweeney Todd.
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:50
Tak.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:16
arabów *
Odpisz
28 stycznia 2017, 23:31
Amerykańska propaganda
Odpisz
28 stycznia 2017, 21:07
bo amerykanie to są bohaterowie oni nie mogą być tymi złymi *sarkazm*
Odpisz