Kiedy mój komentarz ma 18 strzałek w dół i 1 w górę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2017, 09:51
a gif jeszcze mniej
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:11
Potem okazuje się że ta jedna strzałka to od mamy :/
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 17:52
skądś znam to uczucie....
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:07
Spokojnie, ta jedna w górę to po to, by komentarz nie zniknął.
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:50
"Atrzałki"
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:54
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:58
Zostań grafikiem ;-;
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:59
@Krzyniu: Bliżej mi do mistrza painta/gimpa niż do grafika...
Odpisz
28 stycznia 2017, 12:44
"miszcza pajnta"*
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:21
MiStRz PaJnTa
Odpisz
28 stycznia 2017, 10:50
,,I tak niczego nie żałuję''
Odpisz