Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie idź!
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2020, 18:03
GW to fantasy w kosmosie
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:27
Ja lubię Gwiezdne Wrota.
Star Gate jest do d*py.
Odpisz
28 lutego 2017, 21:46
Gwiezdne Wrota są zaje*iste.
Odpisz
28 lutego 2017, 21:46
@GeekGirl: [kha]
Patrz. Obrazek.
[kha]
Odpisz
28 lutego 2017, 21:57
Ej, ja po prostu jestem fanką SG i napisałam, co sądzę o tym uniwersum ;_;
Odpisz
28 lutego 2017, 22:31
@GeekGirl: To był tylko dowcip m8
Ogólnie rzecz biorąc Stargejtsy to dobry szoł.
Tylko...
No...
Nie widzę minusów
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:00
Nie lubię gwiezdnych wojen \__________________________/
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:30
@WebsTer230: Ja też \______________________/
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:49
@mordek122: Juz cie lubie
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:58
@WebsTer230: Spodziewałeś się hejtu fanów SW, co?
Odpisz
30 stycznia 2017, 22:01
@GalenMarek: Troche
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:09
@WebsTer230: Tylko "fanatycy" hejtują kogoś za to, że nie lubią ich uniwersum. Ja zaliczam się do grona fanów SW, ale nie mam pretekstu do hejtu. Tak więc: póki nie obrażasz nie masz się czego "bać" ;)
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:22
@GalenMarek: Okey, dzięki za radę
Odpisz
30 stycznia 2017, 23:57
@WebsTer230: gdybyś napisał coś w stylu "Star Warsy są beznadziejne" to by cię zhejtowali, ale tak to tylko wyraziłeś swoją opinię nikogo i niczego nie obrażając
Odpisz
31 stycznia 2017, 00:09
@WebsTer230: Racja, lepsze starwarsy B)
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:30
@WebsTer230: Ja ciebie też :D
Odpisz
31 stycznia 2017, 18:34
@mordek122: No i zajebiście :D
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:29
Pewnie jeszcze wymówiła SCI-FI tak jak się pisze
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:51
śći-fi
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:59
To ten koleś to wymówił, a nie ona. Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Odpisz
30 stycznia 2017, 20:39
Ona nawet nie powiedziała tego wyrazu.
Odpisz
Edytowano - 30 stycznia 2017, 20:43
@baarts: W oryginale powiedziała, ale Bożydar zmienił i teran on to mówi
P.S patrz na datę napisania komentarza bo wtedy no nie wiem... Obrazek mógł wyglądać inaczej albo zmienił się jego sens?
Odpisz
31 stycznia 2017, 00:24
sajens fikszyn?
Odpisz
30 stycznia 2017, 21:57
Wpie**ol. Za to się należy wpie**ol.
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:50
"- Lubię Gwiezde Wojny
- A która to cześć Star Treka? "
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:33
Gwiezdne Wojny to nie sci-fi, a tzw. space opera.
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:56
Space Opera jest PODGANTUNKIEM Sci-Fi, więc też można zaliczyć to do Sci-Fi.
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:30
@Renifer2049: nołp
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:58
Tak podaje Wikipedia.
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:52
#GwiezdneWojnyTheBest
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:15
@Maseu: #Potwierdzam
Odpisz
30 stycznia 2017, 16:09
Miałam taką rozmowę... Załamałam sie
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:32
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:27
a ty wiesz że to to samo?
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:30
@kasiakiku: A ty wiesz, że o to chodzi?
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:36
@Henzej: wiem mówiłam do tej dziewczyny z obrazka
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:44
@kasiakiku: I co powiedziała?
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:46
@Ant_1984: ,,to nie to samo! przecież nawet tytuł mają inny! więc mi się nie mądrz, bo ja wiem, co mówię!"
Odpisz
28 stycznia 2017, 16:27
Ale za to Hviezdne Vojny to totalny hit
Odpisz