Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar orzech39

14 lipca 2020, 18:03

GW to fantasy w kosmosie

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 16:27

Ja lubię Gwiezdne Wrota.
Star Gate jest do d*py.

Avatar GeekGirl

28 lutego 2017, 21:46

Gwiezdne Wrota są zaje*iste.

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 21:46

@GeekGirl: [kha]
Patrz. Obrazek.
[kha]

Avatar GeekGirl

28 lutego 2017, 21:57

Ej, ja po prostu jestem fanką SG i napisałam, co sądzę o tym uniwersum ;_;

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2017, 22:31

@GeekGirl: To był tylko dowcip m8
Ogólnie rzecz biorąc Stargejtsy to dobry szoł.
Tylko...
No...
Nie widzę minusów

Avatar WebsTer230

30 stycznia 2017, 19:00

Nie lubię gwiezdnych wojen \__________________________/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar mordek122

31 stycznia 2017, 18:30

@WebsTer230: Ja ciebie też :D

Avatar WebsTer230

31 stycznia 2017, 18:34

@mordek122: No i zajebiście :D

Avatar
Suchotnik

28 stycznia 2017, 16:29

Pewnie jeszcze wymówiła SCI-FI tak jak się pisze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Suchotnik

Edytowano - 30 stycznia 2017, 20:43

@baarts: W oryginale powiedziała, ale Bożydar zmienił i teran on to mówi

P.S patrz na datę napisania komentarza bo wtedy no nie wiem... Obrazek mógł wyglądać inaczej albo zmienił się jego sens?

Avatar Madra_Panda

31 stycznia 2017, 00:24

sajens fikszyn?

Avatar GalenMarek

30 stycznia 2017, 21:57

Wpie**ol. Za to się należy wpie**ol.

Avatar lorax12

30 stycznia 2017, 19:50

"- Lubię Gwiezde Wojny
- A która to cześć Star Treka? "

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 16:33

Gwiezdne Wojny to nie sci-fi, a tzw. space opera.

Avatar Renifer2049

30 stycznia 2017, 16:56

Space Opera jest PODGANTUNKIEM Sci-Fi, więc też można zaliczyć to do Sci-Fi.

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2017, 17:30

@Renifer2049: nołp

Avatar Renifer2049

30 stycznia 2017, 18:58

Tak podaje Wikipedia.

Avatar Maseu

28 stycznia 2017, 16:52

#GwiezdneWojnyTheBest

Avatar Zwariowanykoteqq

30 stycznia 2017, 18:15

@Maseu: #Potwierdzam

Avatar Malpkakaka

30 stycznia 2017, 16:09

Miałam taką rozmowę... Załamałam sie

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2017, 16:32

Avatar kasiakiku

28 stycznia 2017, 16:27

a ty wiesz że to to samo?

Avatar Henzej

28 stycznia 2017, 16:30

@kasiakiku: A ty wiesz, że o to chodzi?

Avatar kasiakiku

28 stycznia 2017, 16:36

@Henzej: wiem mówiłam do tej dziewczyny z obrazka

Avatar Ant_1984

28 stycznia 2017, 16:44

@kasiakiku: I co powiedziała?

Avatar kasiakiku

28 stycznia 2017, 16:46

@Ant_1984: ,,to nie to samo! przecież nawet tytuł mają inny! więc mi się nie mądrz, bo ja wiem, co mówię!"

Avatar Polski322

28 stycznia 2017, 16:27

Ale za to Hviezdne Vojny to totalny hit

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie idź!

Ikony

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka