Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie po oczach
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2017, 23:23
Ja , moja mama i mój brat słuchamy trapu więc ... Jestem ponadto !!! * ironia w głosie ;-; *
Odpisz
1 lutego 2017, 23:06
Kiedy byłam mała, moja mama śpiewała mi. Wtedy zaczynałam się drzeć, by przestała.
Nic się nie zmieniło.
Odpisz
1 lutego 2017, 20:36
Niestety znam to uczucie. Kiedyś moja mama oglądała jakiś koncert w telewizji, nie pamiętam co dokładnie poleciało, ale to była jedna z jej ulubionych piosenek, i nie dość że śpiewała, to jeszcze zmusiła mnie do tańca...
Odpisz
1 lutego 2017, 20:15
gdy moja mama zaczyna śpiewać przyłączam się do niej. mama matelówa
Odpisz
1 lutego 2017, 15:08
Moja mama głośno słucha i śpiewa Twenty One Pilots, LP i disco polo...
kill me pls ;-;
Odpisz
1 lutego 2017, 16:02
@EpicArcher: 21 pilota jeszcze można zdzierżyc ale disco polo już nie
Odpisz
1 lutego 2017, 16:51
@RadzieckiPiesel: Tak, ale co za dużo to niezdrowo... Ciągle słucha ich trzech piosenek, które wydawały mi się spoko, ale już nimi rzygam.
Odpisz
1 lutego 2017, 16:22
Pamiętam jak moja mama w samochodzie puściła na fulla Bednarka, jakąś piosenkę sisi i disco polo , a to nie koniec ponieważ zaczęła tańczyć gdy się zatrzymaliśmy to przechodnie się na nią gapili.
Odpisz
1 lutego 2017, 15:59
*twoja mama śpiewa*
*wewnętrzny krzyk.gif*
*przypominasz sobie że właśnie jedziecie do sklepu*
Ty: cóż za anielski głos!
Odpisz
1 lutego 2017, 15:17
Ja mam w domu radio ustawione na disco polo, oraz groźbę awantury i szlabanu, jeżeli zechciał bym zmienić stacje na normalną.
Odpisz
1 lutego 2017, 15:57
Współczuję :/
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:43
Zawsze mogło być gorzej
Odpisz
1 lutego 2017, 15:41
@Jasnowidz: może chcieć z tobą tańczyć
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:55
Nawet nie wiecie jak wtedy jest źle
Odpisz
1 lutego 2017, 15:36
@Donald_Trump: Będę go zjadł
Odpisz
31 stycznia 2017, 07:23
Eeee....Mnie to nie dotyczy( Bo ja i Mama obydwie słuchamy tej samej muzyki czyli Skillet i Three Grace Days ♥)
Odpisz
1 lutego 2017, 15:29
Three Days Grace.
Odpisz
1 lutego 2017, 15:18
a do tego ta muzyka to justin bieber-baby
Odpisz
30 stycznia 2017, 19:02
Mamo, jeżeli to czytasz to proszę przestań w końcu puszczać "Lost on you" ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:52
pomyśl o tym, że ona też może tak uważać... o Tobie ;-;
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:55
@wilsonXcuddyXhouse: A może słucha na słuchawkach?
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:56
ja słucham na słuchawkach
Odpisz
30 stycznia 2017, 17:57
@benben7: I prawidłowo!
Odpisz
30 stycznia 2017, 18:01
bo komuś może się nie podobać to czego słucham
Odpisz