Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 08:44
I to jeszcze w trzech osobach.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:07
@Krzyniu: Jest jeszcze Bug w postaci błędu komputerowego
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:56
Prawy dolny róg. Stąd wzięło się to określenie.
Odpisz
1 lutego 2017, 08:48
@Krzyniu: i Bug jako rzeka
Odpisz
1 lutego 2017, 08:49
@nata127:
Odpisz
1 lutego 2017, 13:25
@Krzyniu: nie zaladowal mi sie obrazek i myslalam ze tylko napisales ze jest w 3 osobach. dzieki ci apko ;-;
Odpisz
1 lutego 2017, 13:42
@nata127: Ano tak, zdarza się.
Odpisz
31 stycznia 2017, 23:20
Jak jest obrazek o Bogu to nagle gimboateiści nie rozumieją żartu. "Ale przecież Boga nie ma.", "Nie modlę się do drzewa." Dobry borze.
Odpisz
1 lutego 2017, 06:22
Boże*
Wiem, że raczej wpisałeś to specjalnie ale niech tradycji będzie zadość
Odpisz
1 lutego 2017, 06:46
@Vlodziu: Tak, specjalnie. Ale niechaj się stanie, nie należy łamać chęci ludzi do poprawiania.
Odpisz
1 lutego 2017, 10:36
@Vlodziu: Borze.Bór.Bukowy.
Odpisz
1 lutego 2017, 00:37
Do tego możesz w nim popływać
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:54
Od dziś będę się modlić do drzewa
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:29
źle napisane
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:26
dla buka jest szacunek ale boga nie ma lul
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:15
Boga nie ma.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:24
Ale nie posiada żadnych mocy kontrolowania ludzi by dobrze czynili, odprawiali modły i ogólnie zachowywali się dobrze, a w takiego buk ` a nie wierzę bo to dziwne, chyba że jesteście słowiańskimi poganami i modlicie się do borów i lasów.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:36
@Ravennicht: poganie nie modlili się do drzew tylko pośród nich, czy ty modlisz się do ołtarza czy przed nim?
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 21:36
@Raczysko: ja się nie modlę
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:05
@Ravennicht: to jak myślisz ludzie modlą się do różańca czy za jego pośrednictwem?
Odpisz
1 lutego 2017, 13:18
@Raczysko: kijów mnie to obchodzi jak się modlą i za czyim pośrednictwem.
....
.
.
.
..
..
.
.
.
.
.
Jestem ateistą i nigdy nie była na religi w szkolne, nie mam bierzmowania ani nic i mam gdzieś wasze wojny religjne czy też problemy i jak się modlicie, nie interesuje się tym, dziękuję dowidzenia.
Odpisz
1 lutego 2017, 13:18
@Raczysko: za jego pośrednictwem
Odpisz
1 lutego 2017, 13:35
@Ravennicht: to że jesteś ateistą nie oznacza że musisz być ignorantem
Odpisz
1 lutego 2017, 16:19
@Raczysko: wiem, ale jestem ignorantem i nic z tym nie zrobię
Odpisz
1 lutego 2017, 16:32
@Ravennicht: prosze ja cie
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2017, 18:07
@Raczysko: Mam do tego dużo powodów, ale nie będę opowiadała obcym ludziom o moich problemach związanych z religią.
Po prostu nie chcę się tymi sprawami interesować ani ich pogłębiać za bradzo, kiedyś może powiem czemu jestem, takim ignorantem ( i mam duże powody by nim być ) może po prostu nie mam nerwów do takich spraw i nie chcę sobie ich psuć ( znaczy psuć nerwów) , ale co ją będę się podpisywała.
Odpisz
1 lutego 2017, 19:00
@Ravennicht: dobra nie prosiłem o twoją historie życia
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 20:10
Gdzie jest twój buk teraz?
Odpisz
31 stycznia 2017, 20:01
Odpisz
31 stycznia 2017, 08:42
jest nawet rzeka Bug, uno i po unie ateiści!
Odpisz