Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

31 stycznia 2017, 08:44

I to jeszcze w trzech osobach.

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 21:07

@Krzyniu: Jest jeszcze Bug w postaci błędu komputerowego

Avatar Krzyniu

31 stycznia 2017, 21:56

Prawy dolny róg. Stąd wzięło się to określenie.

Avatar nata127

1 lutego 2017, 08:48

@Krzyniu: i Bug jako rzeka

Avatar Krzyniu

1 lutego 2017, 08:49

Avatar nata127

1 lutego 2017, 13:25

@Krzyniu: nie zaladowal mi sie obrazek i myslalam ze tylko napisales ze jest w 3 osobach. dzieki ci apko ;-;

Avatar Krzyniu

1 lutego 2017, 13:42

@nata127: Ano tak, zdarza się.

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 23:20

Jak jest obrazek o Bogu to nagle gimboateiści nie rozumieją żartu. "Ale przecież Boga nie ma.", "Nie modlę się do drzewa." Dobry borze.

Avatar Vlodziu

1 lutego 2017, 06:22

Boże*
Wiem, że raczej wpisałeś to specjalnie ale niech tradycji będzie zadość

Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2017, 06:46

@Vlodziu: Tak, specjalnie. Ale niechaj się stanie, nie należy łamać chęci ludzi do poprawiania.

Avatar Crobat

1 lutego 2017, 10:36

@Vlodziu: Borze.Bór.Bukowy.

Avatar Donald_Trump

1 lutego 2017, 00:37

Do tego możesz w nim popływać

Avatar kubczvk

31 stycznia 2017, 22:54

Od dziś będę się modlić do drzewa

Avatar ALKATRAZ

31 stycznia 2017, 22:29

źle napisane

Avatar user_name_is_taken

31 stycznia 2017, 22:26

dla buka jest szacunek ale boga nie ma lul

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2017, 22:15

Boga nie ma.

Avatar Ravennicht

31 stycznia 2017, 21:24

Ale nie posiada żadnych mocy kontrolowania ludzi by dobrze czynili, odprawiali modły i ogólnie zachowywali się dobrze, a w takiego buk ` a nie wierzę bo to dziwne, chyba że jesteście słowiańskimi poganami i modlicie się do borów i lasów.

Avatar Raczysko

31 stycznia 2017, 21:36

@Ravennicht: poganie nie modlili się do drzew tylko pośród nich, czy ty modlisz się do ołtarza czy przed nim?

Avatar Ravennicht

Edytowano - 31 stycznia 2017, 21:36

@Raczysko: ja się nie modlę

Avatar Raczysko

31 stycznia 2017, 22:05

@Ravennicht: to jak myślisz ludzie modlą się do różańca czy za jego pośrednictwem?

Avatar Ravennicht

1 lutego 2017, 13:18

@Raczysko: kijów mnie to obchodzi jak się modlą i za czyim pośrednictwem.

....
.
.
.










..

..
.



.
.
.

.
Jestem ateistą i nigdy nie była na religi w szkolne, nie mam bierzmowania ani nic i mam gdzieś wasze wojny religjne czy też problemy i jak się modlicie, nie interesuje się tym, dziękuję dowidzenia.

Avatar Ravennicht

1 lutego 2017, 13:18

@Raczysko: za jego pośrednictwem

Avatar Raczysko

1 lutego 2017, 13:35

@Ravennicht: to że jesteś ateistą nie oznacza że musisz być ignorantem

Avatar Ravennicht

1 lutego 2017, 16:19

@Raczysko: wiem, ale jestem ignorantem i nic z tym nie zrobię

Avatar Raczysko

1 lutego 2017, 16:32

@Ravennicht: prosze ja cie

Avatar Ravennicht

Edytowano - 1 lutego 2017, 18:07

@Raczysko: Mam do tego dużo powodów, ale nie będę opowiadała obcym ludziom o moich problemach związanych z religią.
Po prostu nie chcę się tymi sprawami interesować ani ich pogłębiać za bradzo, kiedyś może powiem czemu jestem, takim ignorantem ( i mam duże powody by nim być ) może po prostu nie mam nerwów do takich spraw i nie chcę sobie ich psuć ( znaczy psuć nerwów) , ale co ją będę się podpisywała.

Avatar Raczysko

1 lutego 2017, 19:00

@Ravennicht: dobra nie prosiłem o twoją historie życia

Avatar pawelek9889

Edytowano - 31 stycznia 2017, 20:10

Gdzie jest twój buk teraz?

Avatar pawelek9889

31 stycznia 2017, 20:01

Avatar Raczysko

31 stycznia 2017, 08:42

jest nawet rzeka Bug, uno i po unie ateiści!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar benben7
Dodane przez: benben7

Najbardziej realistyczny spośród modów

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka