Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Cóż za brak szacunku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2018, 13:11
Somebody once a told me...
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:12
to ciekaw jestem co my będziemy śpiewać
Odpisz
2 lutego 2017, 15:13
@ptasznik5: Przez twe oczy...
Odpisz
2 lutego 2017, 15:27
@Konree: STFU!
Odpisz
2 maja 2017, 14:44
@ptasznik5: Poka sowe xD.
Odpisz
2 grudnia 2017, 04:05
@ptasznik5: wiem, że późjo, ale czemu nie to? chop suey zawsze spoko
Odpisz
2 lutego 2017, 21:47
Stary dobry SOAD.
Odpisz
11 lutego 2017, 20:44
@Broski: I don't think you trust... In... my.. self righteous suicide
Odpisz
3 lutego 2017, 20:51
Ja:
"Jedzie pociąg, złe wagony, do więzienia wiozą mnie
Świat ma tylko cztery strony, a w tym świecie nie ma mnie"
~Moja piosenka z dzieciństwa
Odpisz
2 lutego 2017, 22:36
twinkle twinkle little star why is art so fucking hard.
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:54
Aerials, in the sky, when you lose small mind you free your life
Odpisz
2 lutego 2017, 19:40
i dzieciak z ryjem kosmity, który ma więcej lasek w jedym teledysku niż ja kiedykolwiek
Odpisz
2 lutego 2017, 15:10
WAKE UP !!!!
Odpisz
2 lutego 2017, 14:54
*Uwaga to jest chyba adrien - psychicalty
Odpisz
2 lutego 2017, 14:46
SOAD <3
Odpisz
31 stycznia 2017, 14:54
Co to za piosenka?
Odpisz
31 stycznia 2017, 14:59
@Pandzianikki: Grupa: System of a Down
Ale tytułu utworu nie pamiętam jak na złość.
Odpisz
31 stycznia 2017, 14:59
@Pandzianikki: Chop Suey.
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:06
@Pandzianikki: Album:Toxity
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 15:10
@Gray1997: Aaaa to to.
Sam tej piosenki nie znałem,ale pamiętam,że na głównej jest przeróbka,gdzie zwierzęta to śpiewały,dzięki temu filmikowi zacząłem zaznajamiać się z resztą piosenek tego zespołu.
Jak na razie moją ulubioną jest Hypnotize
Pozostałej dwójce też dziękuję
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:12
@Pandzianikki: Spoko. A dasz linka do tej przerubki?
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:15
@Maseu: ,,przerUbki"
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:46
@Maseu: chyba Toxicity*
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:09
@Maseu: Ja wrzucałem, wejdź na mój profil i sobie znajdź.
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:11
@Izuchna: celowo
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:59
@Maseu: Po co robiłeś ten błąd?
Odpisz
31 stycznia 2017, 19:54
@Izuchna: Lubie tym wkurzać ludzi. Szczególnie, że zawsze wszystkich poprawiam.
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:56
5 i do ulu bo system :D
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:49
5 bo Chop Suey
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2017, 15:44
Disorder! Disorder!! DIIISSOOOOOOOORDEEEEEEEEEREEEEEEEEEEEER!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
When I became the sun,
I shon i to the man's hearts
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:41
Linkin Park - Numb :')
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:30
@CrazyMe: pjona
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:36
pjona
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:08
@CrazyMe: proszę powiedz, że troll
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:50
@popek9001: czemu niby? zrozumiałeś, że napisałam tytuł piosenki która jest na memie? miałam na myśli, że ta piosenka, którą napisałam w komentarzu, to moja piosenka dzieciństwa itp.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:29
@CrazyMe: aha , sorka
Odpisz
31 stycznia 2017, 22:34
@popek9001: luzik, kilka osób pomyślało jak ty (chyba)
Odpisz
2 lutego 2017, 17:00
@CrazyMe: 14 osób tak pomyślało. a tak BTW Linkin park jest spoko :)
Odpisz
31 stycznia 2017, 15:41
System Of a Down. <3
Odpisz