Największy koszmar klasowych misiaczków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Hobby dla faceta
Cóż za brak szacunku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2017, 16:33
nie wiem czy twoje wf tak wyglądają ale u mnie ubiera się kolorowe podkoszulki na koszulki jakie mamy i nie musimy ich ściągać
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:39
@RussiaBall: Zawsze latem u mnie sie sciagalo
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:40
@RussiaBall: U mnie też. Mówimy na to coś "kontrasty".
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:08
@RussiaBall: U nas się szarfy zakłada. (chociaż dziewczyny na WF rzadko grają w nogę)
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:25
My mamy szarfę albo takie jakby szmaciane podkoszulki kolorowe.
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:26
@dawidos1212: To pjona ^^
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:27
Pjona :D
Odpisz
1 lutego 2017, 11:15
Ja też *pyta, czy może przybić*
Odpisz
1 lutego 2017, 14:44
@KalkoPl: Ok.
Odpisz
1 lutego 2017, 17:29
Yej! *przybija*
Odpisz
1 lutego 2017, 21:36
@KalkoPl: *Przybija*
Odpisz
2 lutego 2017, 13:05
@Myszkapl: W sumie ciekawe. U mnie (okolice Warszawy) to są narzutki. Chciałbym sprawdzić czy jest to jakaś regionalna sprawa z nazywaniem tych rzeczy, czy nie widać żadnego powiązania...
Odpisz
2 lutego 2017, 13:15
@Nanook: Co to narzutki?
Odpisz
2 lutego 2017, 13:34
@dawidos1212: Te kolorowe koszulki do nakładania na treningach lub wf-ach.
Odpisz
2 lutego 2017, 14:44
@Nanook: U nas zawsze mówimy na to "znaczniki".
Odpisz
2 lutego 2017, 15:15
@Szymon123PL: To są plastrony.
Odpisz
2 lutego 2017, 15:27
@Nanook: Kontrasty - gmina między Łodzią, a Warszawą
Odpisz
2 lutego 2017, 15:28
@Myszkapl: To zabrzmi dziwnie, ale wiem gdzie mieszkasz. Nie musisz mi mówić ;)
Odpisz
2 lutego 2017, 16:00
@Nanook: Że co? Że jak? Skąd?
Odpisz
2 lutego 2017, 16:09
@Myszkapl: Kiedyś mi pisałaś na priv. Jakaś mała wieś koło Łowicza prawda? Coś mi się kołacze, że to były Nowe Zduny, ale to pewnie pomyliłem.
Odpisz
2 lutego 2017, 16:16
@Nanook: Z tego co pamiętam to chyba Tobie podpowiadałam, gdzie mieszkam i podałeś takie dane, ale nigdy nie potwierdziłam, że to tam (choć btw. w nowych zdunach na pewno nie mieszkam).
Odpisz
2 lutego 2017, 16:19
@Myszkapl: Ale powiat łowicki prawda? :)
Odpisz
2 lutego 2017, 16:26
@Nanook: Tego domyślił się chyba każdy. Nieraz miałam łowicki awatar. Nieraz pisałam łowicką gwarą. Nieraz wspominałam słynną jajeczną szynkę.
Odpisz
2 lutego 2017, 18:03
@Nanook: Nanok te narzutki to o tym mowie, u nas na to mowimy szmatki, koszulki lub podkoszulki.
Odpisz
2 lutego 2017, 18:13
@Myszkapl: Szkoda, że usunąłem tamto konto, bo jestem prawie pewien, że wysłałaś mi screena z google maps z rejonem, w którym mieszkasz.
Odpisz
2 lutego 2017, 18:15
@dawidos1212: A skąd jesteś? :)
Odpisz
3 lutego 2017, 02:16
@Nanook: Kto?
Odpisz
3 lutego 2017, 06:47
@dawidos1212: Ty. Bo chcę zrobić mapę regionalizmów. Wystarczy powiat.
Odpisz
3 lutego 2017, 13:18
@Nanook: Toruń.
Odpisz
22 lutego 2017, 19:50
@Szymon123PL: skąd jesteś
Odpisz
22 lutego 2017, 23:24
@jejakkapi: Wielkopolska. Konkretnie Poznań.
Odpisz
23 lutego 2017, 07:11
@Szymon123PL: ja też piona
Odpisz
4 sierpnia 2017, 08:56
@RussiaBall: U nas combo szarf i kolorowych koszulek
Odpisz
4 sierpnia 2017, 12:27
@Masellko: Serio?
Odpisz
31 stycznia 2017, 21:16
drużyny dziewczyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 lutego 2017, 16:10
@benben7: Dziewczyny nie zdejmują koszulek :v
Odpisz
2 lutego 2017, 16:15
ok wierzę ci bo jesteś dziewczyną
Odpisz
2 lutego 2017, 16:21
@benben7: Spoko
Odpisz
2 lutego 2017, 16:28
@benben7: Czasami zdejmują ;)
Odpisz
2 lutego 2017, 18:16
W szatni, jak się przebierają. Ale zawsze mają zamknięte drzwi. U nas w szkole jakiś chłopak nam otworzył. Jak dobrze, że siedzę w rogu, a tam mnie nie widać. >:3
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2017, 18:32
ale większość pokemonów i tak chodzi na golasa a ty do tego masz sierść
Odpisz
2 lutego 2017, 18:33
@benben7: Teraz zmieniłam się w człowieka :v
Odpisz
2 lutego 2017, 18:34
oku
Odpisz
2 lutego 2017, 14:47
A dziewczyny patrzą ;___;
Odpisz
2 lutego 2017, 14:24
"Eeee to ja nie gram"
Odpisz
2 lutego 2017, 14:12
To raczej widownia powinna mówić "o nie"
Odpisz
2 lutego 2017, 13:45
Czy tylko u mnie nikt nic nie ubiera/zdejmuje? lol
Odpisz
31 stycznia 2017, 17:10
Ta sama reakcja reszty drużyny
Odpisz