Zawiodłem się na tobie, synu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Dwa oblicza
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2017, 10:44
W sumie to mówienie "Oglądam anime" znaczy tyle co "Oglądam filmy". Po tym nikt nie wie jakie filmy oglądasz: Przygodowe dla dzieci, kryminały, fantasy, a może pornograficzne. I tak samo z anime. Po prostu Japończykom nie idzie zbyt dobrze w normalnych filmach, więc wszystko animują.
Odpisz
4 lutego 2017, 11:33
A słowo to było idealne i powinno przeżegnać wszystkie spory. Szkoda tylko, że pewnie zostanie ominięte.
Odpisz
4 lutego 2017, 13:00
wybijamy dobry post w górę
Odpisz
7 czerwca 2020, 20:36
wędruj na górę, komentarzu
Odpisz
9 kwietnia 2020, 04:21
Malo kto lubi to
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:29
najlepsze anime to tylko boku no pico
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2018, 18:42
@hipek007: Prącie Ci w odbytnice
Teraz tyle ludzi przekopujących komentarze w losowych zniszczy sobie psychikę
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:49
@hipek007: Ale są gorsze hentaie niż BnP, o co wszystkim chodzi.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 11:48
@drollercastergirl: Bo nikt nie wpisuje hentai gorszych od Boku no Pico?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 11:12
Ja
Odpisz
1 lutego 2017, 22:47
Nawet ja lubię anime.
Odpisz
1 lutego 2017, 22:49
@TheTemplar: Właśnie zniszczyłeś moje wyobrażenie Ciebie jako rycerza idealnego i nieskalanego.
Odpisz
1 lutego 2017, 22:54
Aczkolwiek muszę przyznać, że posiadanie kolekcji jest dla mnie co najmniej niezrozumiałe. To zwykłe kreskówki, ale Japońskie, niektóre są spoko, a inne to szajs.
Odpisz
1 lutego 2017, 22:57
Fakt, że kiedyś uważałem każde anime za gówno, ale później odkryłem, iż Japończycy mają absolutnie wyje**ne na poprawność polityczną.
Odpisz
19 czerwca 2017, 16:18
@TheTemplar: ty chory po***ie.
Odpisz
11 lutego 2017, 18:34
Ja
Odpisz
1 lutego 2017, 21:56
co za niedojebem trzeba być by oglądać anime
Odpisz
1 lutego 2017, 21:57
@ozi12: nom
Odpisz
1 lutego 2017, 21:58
@ozi12: Niedojebem i przegrywem*
Odpisz
1 lutego 2017, 22:01
i spie**oliną życiową
Odpisz
1 lutego 2017, 22:03
@ozi12: i teraz łatwo można zauważyć kto ogarnie sarkazm, a kto nie
Odpisz
2 lutego 2017, 11:42
@ozi12: Przecież te mongolskie animacje dla pedałów są.
Odpisz
4 lutego 2017, 10:35
@ozi12: Tych z avatarami z anime ogólnie trzeba ściąć.
Odpisz
4 lutego 2017, 11:22
@ozi12: powiedział ozi
Odpisz
4 lutego 2017, 13:24
@login00: o to chodzi :v
Odpisz
4 lutego 2017, 13:42
@ozi12: sam masz avatara z chińskiej bajki!
Odpisz
4 lutego 2017, 13:44
@Nemezis_: dokładnie o to mi chodziło, ale widać nie każdy załapał :v
Odpisz
4 lutego 2017, 15:13
@ozi12: Powiedział gościu z avkiem z anime
Odpisz
4 lutego 2017, 15:16
@Diabolo1: Wiesz co to sarkazm?
Odpisz
4 lutego 2017, 16:08
mam IQ na minusie! i nie wiem co to sarkazm...wytłumaczysz?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 18:10
@Nemezis_: To takie coś, że ktoś coś mówi, ale nie jest to prawdą i wszyscy o tym wiedzą.
Teraz wytłumaczenie specjalnie dla ciebie, skoro masz IQ na minusie. Chciałeś dostać lody śmietankowe, ale dostałeś waniliowe i o tym wiesz. Podobnie jest z sarkazmem.
Odpisz
6 lutego 2017, 19:05
dasz mi lody!? chcę czekoladowe!
Odpisz
6 lutego 2017, 20:49
@Nemezis_: *Daje mu czekoladowe lody"
Odpisz
6 lutego 2017, 22:47
*lirze*ku*wa!*pluje*
przecież to gówno!
Odpisz
6 lutego 2017, 12:27
heheheh ..... nie
Odpisz
5 lutego 2017, 00:53
Walić hińskie bajgi! Są nieoglądalne i żałosne
Odpisz
5 lutego 2017, 22:23
@Konree: japońskie ...
Odpisz
5 lutego 2017, 22:35
@Konree: KU*WA JAPOŃSKIE!
Odpisz
5 lutego 2017, 22:34
ja
Odpisz
5 lutego 2017, 00:23
Oglądanie od czasu do czasu anime=OK ANIMEY TO NAJLEBRZY GATUNEK SZTUKI NA ŹWIECIE!!!111jedenłotrjedenjedenjeden=GTFO
Odpisz
4 lutego 2017, 15:26
Mangozjeby \___/
Odpisz
4 lutego 2017, 15:14
Anime jest spoko.
Odpisz
4 lutego 2017, 10:56
Ja, ale tak od niedawna.
Odpisz
4 lutego 2017, 11:23
@hubikstkj: ćpasz, czy anime?
Odpisz
4 lutego 2017, 13:28
@Holenderjk: A jest jakaś różnica?
Odpisz
4 lutego 2017, 12:22
Zatem co robiłeś w pobliżu mojej kolekcji anime?
Odpisz