Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

16 lutego 2025, 19:14

We've got to learn to live together

Avatar Litereallysheep1

30 września 2022, 18:13

PAPOPE

Avatar Spider007

25 listopada 2020, 12:01

i'm scatman!

wheee pa pa parop bop

Avatar MilokoS322

13 lutego 2017, 12:18

skapa dibidi daba da bu
I AM SCATMAN

Avatar firankowy

14 stycznia 2018, 11:55

@MilokoS322: pi dabararabo

Avatar gabigks19

1 maja 2017, 17:12

Akurat go słucham R.I.P dla scatmana nie zapomnimy ciebie

Avatar FuryGaming

5 lutego 2017, 14:16

,,I'm Scatman''

Avatar NorthKoreaBall

5 lutego 2017, 17:38

@FuryGaming: dibi dibi dibi dąb dababą

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2017, 06:32

@NorthKoreaBall: skibidibidubudabadaba

Avatar Papayou

13 lutego 2017, 23:30

skibidibidibdądededądądededąskibidibidipdądededądądededą, tiratataratątatataratątiratataratątataratatata

Avatar Ceejtun

13 lutego 2017, 15:38

scat to coś czego się fajnie słucha, więc nie porównywałbym do takiego gówna jakim jest rap

Avatar damian2500

13 lutego 2017, 15:49

@Ceejtun: Jak to jest być płytkim debilem i nie wiedzieć, że istnieje coś takiego jak gust muzyczny? Chłopie, nie ma czegoś takiego hak dobra i zła muzyka, dorośnij.

Avatar Ceejtun

13 lutego 2017, 22:43

@damian2500: w sumie nie narzekam

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2017, 19:03

Jestem człowiek gówno

Avatar Canamis

13 lutego 2017, 16:09

Kurde John Scatman był fajny miał fajnamuzykę uwielbiam go !!!! szkoda ze nieżyje :(

Avatar Maly_modelarz15

13 lutego 2017, 14:03

Sing along with me, its a scoobyoobyscoobydobymelody...

Avatar Lukasgda123

5 lutego 2017, 14:13

PI PA RAPA PĄ!

Avatar TheGardenPL

5 lutego 2017, 15:22

@Lukasgda123: PA-PA-PA-PARĄ!

Avatar ciamciol

5 lutego 2017, 14:57

Mam nadzieje, że autor wie o tym, że w czasach scatmana było wielu innych dobrych raperów, prawda?

Avatar Kejdzej

Edytowano - 5 lutego 2017, 14:27

scabadandddsassdiahsdgiasgiahspgasfas;lghahs... I'M SCATMAN!
Słuchałem tego jak miałem 6 lat :')

Avatar Kadzio

5 lutego 2017, 14:20

I tak każdy tutaj poznał go po TTBZ

Avatar lulul

5 lutego 2017, 17:07

@Kadzio: On był w ttbz?

Avatar gwiyomi_galaxy0507

6 lutego 2017, 17:03

@lulul: Chyba w drugiej, albo trzeciej jakaś polska aktorka go grała :)

Avatar lulul

6 lutego 2017, 18:08

@gwiyomi_galaxy0507: Dzięki, idę poszukać :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Powodzenia

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka