Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2017, 19:02
Uważaj jak piszesz komentarz, Hans patrzy...
Odpisz
20 lipca 2019, 19:03
@NaziBear: piepszyć chansa nieh siem sąm ną sie patszy
pś. nię dziekój
Odpisz
9 lutego 2017, 14:56
co to znaczy?(mam angielski na poziome mniejszym niż podstawowym)
Odpisz
9 lutego 2017, 15:03
@Nemezis_: No ku*wa, ja tak samo ale ostatnio jest taki spam tym na jeja że nie można tego nie wiedzieć... No ale ok, ok...
Send nudes = wyślij nagie fotki
Odpisz
9 lutego 2017, 15:38
dzięki
Odpisz
9 lutego 2017, 13:55
Daje 5 bo tom i jerry.
Odpisz
9 lutego 2017, 12:36
Oglądałem ten odcinek. Mam go do teraz na płycie.
Odpisz
6 lutego 2017, 23:21
Ha! Przewidziałam to! Nie tym razem, internecie :D
Odpisz
6 lutego 2017, 21:44
Tom i Jerry ^^
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 21:46
@Jasnowidz: A nie przypadkiem South Park?
Odpisz
6 lutego 2017, 21:47
@Jasnowidz: Bajka mojego dzieciństwa. ^^
Odpisz
6 lutego 2017, 22:32
Wiesz jak się zakończyła cała seria?
Odpisz
6 lutego 2017, 22:38
@sok930: Tom i Jerry siadają na tory i czekają na pociąg. (Chyba tak)
Odpisz
6 lutego 2017, 22:40
Tak. Jako dziecko tego nie rozumiałem. Ale teraz...
Odpisz
6 lutego 2017, 22:41
@sok930: ;____; Smutek
Odpisz
6 lutego 2017, 22:45
I tak lepsze od momentu gdy twój najlepszy towarzysz ratuje ci życie zabiera o własnych siłach z dała od niebezpieczeństwa. Cieszysz się że żyjesz gdy potem spoglądasz i nie ma go obok ciebie tylko leży kilka metrów dalej z nożem wbitym w brzuch. Podniecarz do niego chcesz go ratować ale nie możesz bo jest za późno i nie masz środków a potem przypominasz sobie k obietnicy. "tylko nigdy więcej mnie nie ratuj dobra?" "Zgredek obiecuje"
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 22:47
@sok930: Podniecarz?
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 22:48
@Jasnowidz: Autokorekta do pana Wacława. Podbiegasz
Odpisz
6 lutego 2017, 22:18
Nie ogarniałem o co chodzi bo przeczytałem "Podryw z cyganem".
Odpisz
6 lutego 2017, 22:42
@Lordu: Dzięki temu komentarzowi dowiedziałam się, że tam pisze "cygarem" ;____;
Odpisz
6 lutego 2017, 22:01
Dobre mandarynkowe
Odpisz