Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2021, 06:15
Myślałem że to gotyckie nawiązanie
Odpisz
11 lutego 2017, 21:31
Trzeba założyć maskę, koniecznie na oczy, albo najpierw wymoczyć cebule w misce wody. Ponoć najlepszy sposób.
Odpisz
11 lutego 2017, 21:36
@Anielka999: tak, to działa, tylko wtedy smak cebuli diabli bolą
Odpisz
12 lutego 2017, 00:36
@Vetinari: biorą*
Odpisz
12 lutego 2017, 10:33
@pietrelke: tak, dziękuję
Odpisz
7 lutego 2017, 13:28
Wystarczyło tylko zastosować się do tej rady
Odpisz
11 lutego 2017, 20:07
@Donald_Trump: donald ale ty tego nie zrozumiesz. Tu trzeba być polakiem-cebulakiem
Odpisz
11 lutego 2017, 20:43
@Donald_Trump: A ty byś się dobrze czuł gdyby Ci rodzinę kroili, lub sam to musisz zrobić?
Odpisz
11 lutego 2017, 20:45
Nie jestem Polakiem...
Odpisz
11 lutego 2017, 20:50
@Donald_Trump: To postaw się na ich miejscu
Odpisz
12 lutego 2017, 10:12
@Donald_Trump: To nie oddzielaj się od nich emocjonalnym murem
Odpisz
12 lutego 2017, 10:18
@Donald_Trump: Śmiechłem.
Odpisz
11 lutego 2017, 23:11
a ja jak dostanę rzepa po d*pie to płacze i co
Odpisz
11 lutego 2017, 22:22
Nie da się ,,być silnym za długo", to takie udawanie bycia silnym. Nie da się udawać siły. Albo jesteś silny, albo nie uniesiesz stu kilo, bo spadnie ci na łeb i umrzesz. Koniec
/s
Odpisz
11 lutego 2017, 20:39
Bo byli cebulę kroją?
Odpisz
11 lutego 2017, 20:40
nie widzisz, że jest skreślone?
Odpisz
7 lutego 2017, 12:57
Tak w sumie to płacz ch*j daje tylko wychodzisz przed innymi na słabego.
Odpisz
11 lutego 2017, 20:07
@pan_hejter: Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak emocje? xD
Odpisz
11 lutego 2017, 20:22
@pan_hejter: krople oczyszczają oczy...
Odpisz
11 lutego 2017, 20:39
@kulujulu: patrz na jego nick czy według ciebie to ktoś kto ma emocje? (bez urazy)
Odpisz
7 lutego 2017, 19:59
O jedno "zbyt" za dużo.
Odpisz
7 lutego 2017, 11:21
ten uczyć kiedy nie było Cię przez 15 minut, a tu już Januszy kroją
Odpisz
7 lutego 2017, 12:17
@kasjan132pl: złodzieje komentarzy wszędzie
Odpisz
7 lutego 2017, 12:25
@Miguelp: Nie, to ty chciałeś ukraść mi komentarz, ale on ukradł tobie.
Odpisz
7 lutego 2017, 12:31
@sylwon1234: aha
Odpisz
7 lutego 2017, 15:41
@sylwon1234: wut? ja pisałem to co mi przyszło na myśl
Odpisz
7 lutego 2017, 15:50
@kasjan132pl: rozbój w biały dzień
Odpisz
7 lutego 2017, 12:27
Takie "rzyciowe" cytaty to ja rozumiem xD
Odpisz