Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 22:03

Ja tam bym sie cieszył

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 22:04

W sensie za spózźnienia się nauczycielki

Avatar Jeraszko

9 lutego 2017, 13:11

a jak jest sprawdzian to mozesz ją pozwać

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2017, 14:55

@Jeraszko: Moja od polaka jak mamy dwugodzinny to zawsze się spóźnia na drugą lekcje

Avatar Jeraszko

9 lutego 2017, 19:36

Aha

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 lutego 2017, 19:44

@Jeraszko: Najgorszy komentarz jaki można napisać

Avatar Jeraszko

10 lutego 2017, 16:24

dzieki

Avatar Anielka999

9 lutego 2017, 21:37

Moja nauczycielka z matmy (wychowawca) powtarza zwykle, że ,,to i tak sprawdzian tylko na 20 minut".

Avatar Max_Lisel

9 lutego 2017, 14:56

I potem mówi: "Będziecie mogli zostać na przerwie", a gdy jest już przerwa to mówi: "Wyjdzcie z klasy bo mam dyżur na korytarzu"...

Avatar kubage123

8 lutego 2017, 21:47

Aaa ku*wy nauczyciele tylko 30 min spóźnienia je**ć system

Avatar RussiaBall

8 lutego 2017, 21:50

@kubage123: po 15 minutach masz prawo odejść np jak masz lekcje to do świetlicy/biblioteki lub czegoś innego a jak nie masz to idziesz do domu

Avatar TheHunterMikiPL

8 lutego 2017, 22:45

@RussiaBall: Serio?

Avatar RussiaBall

8 lutego 2017, 23:38

@TheHunterMikiPL: zależy od szkół bo moja szkoła dała takie prawo bo jak my się nie zjawimy po 15 minutach mamy nie obecność

Avatar Cubek

9 lutego 2017, 14:31

@RussiaBall: Mamy tak samo, kiedyś ziomek się spóźnił i wpisała mu nauczycielka nieobecność więc sobie poszedł do domu. Stwierdziła że uciekł z lekcji i dostał uwagę z lekcji na której go nie było. ;_;

Avatar xmrocznax

9 lutego 2017, 13:48

Wkurza mnie to że nauczyciele mają prawo się spóźnić albo czegoś zapomnieć, a my odrazu uwaga do dziennika.

Avatar Luna6

8 lutego 2017, 22:33

Moja nauczycielka od historii zawsze się spóźnia przynajmniej 5 minut, a potem trzyma nas na przerwie, bo przecież "dzwonek jest dla nauczyciela" (klasyczny, szkolny cytat).

Avatar Shakrit

9 lutego 2017, 01:29

@Luna6: To jak tak znowu powie, zripostuj, że jak jest dla nauczyciela to żeby go sobie wzięła do domu :V

Avatar Luna6

9 lutego 2017, 09:49

@Shakrit: Chciałabym, ale ta nauczycielka to Szatan w skórze kobiety. Jej lepiej nic nie odpowiadać.

Avatar greenwood

8 lutego 2017, 23:11

Nauczyielstwo

Avatar greenwood

8 lutego 2017, 23:11

@greenwood: *nauczycielstwo XD

Avatar Raczysko

8 lutego 2017, 23:19

@greenwood: jest opcja "edytuj" wiesz?

Avatar Raczysko

8 lutego 2017, 23:19

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Co za przypadek

Za co ta premia

Phi!

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka