Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Z klasą się trzeba urodzić
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2018, 09:15
Ja jak byłam u babci to od dziadka dostałam 100 od babci dostałam 100 a dzień później dostałam kolejne 100 od drugiego dziadka.
Odpisz
9 lutego 2017, 23:08
I tylko czekać na komentarz WIĘZIENIA
Odpisz
11 lutego 2017, 03:13
Tego? ⬇
Odpisz
11 lutego 2017, 19:44
@Monster_: Tak :)
Odpisz
10 lutego 2017, 21:36
ALKATRAZ.exe przestał odpowiadać
czekaj, dam 4 żeby spie**olić alkatrazowi obrazek
Odpisz
10 lutego 2017, 21:37
ale ze mnie śmieszek
Odpisz
10 lutego 2017, 21:38
Tyle że to nie obrazek Alkatraza...
Odpisz
10 lutego 2017, 21:51
@mateczek123:
Odpisz
11 lutego 2017, 11:05
Zrobie to za
ciebie
Odpisz
11 lutego 2017, 10:17
Dostałam 100 zł od prababci bez okazji.
Dostałam 20 zł od dziadka na urodziny.
Logika mojej rodziny.
Odpisz
11 lutego 2017, 09:53
Handel doskonały
Odpisz
11 lutego 2017, 02:16
Alkatrazy wszędzie *-*
Odpisz
11 lutego 2017, 02:20
Alkatrazy Alkatrazy ewerywhere!
Odpisz
11 lutego 2017, 02:22
@ZSRRBall: Woa :I
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 02:33
Przepraszam, jestem chory i o 1:53 zacząłem dzień...Nie wiem co piszę...
Odpisz
11 lutego 2017, 02:34
@ZSRRBall: Witaj w klubie tylo u mnie ciut inaczej :V
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2017, 02:54
Ja zachorowałem akurat na 1 dzień ferii...
Odpisz
11 lutego 2017, 03:05
@ZSRRBall: Ech
Odpisz
11 lutego 2017, 03:09
Kiedy jest zima i mam wolne to zawsze choruję. ...Wcześniej też byłem chory....Ale to była gorsza choroba...chyba grypa... Nie wiem ale wiem ,że nie mogłem mówić bo piekło gardło i też nie mogłem spać. ...Chyba znowu się zaczyna....
Odpisz
11 lutego 2017, 03:19
@ZSRRBall: Napij się herbaty z miodem i bierz witanine ce
Odpisz
11 lutego 2017, 03:20
Dobrze.
Odpisz
11 lutego 2017, 07:23
Jak ja nienawidze gdy ktoś na widok He-Mana ktoś się drze "Alkatraz!!1!1"
bo inny urzytkowinik ma z nim profilowe....
Ludzie staph.
Odpisz
11 lutego 2017, 14:14
@Pengux: oke
Odpisz
10 lutego 2017, 07:43
Ja ostatnio dostałam 200 zł od babci...
Dzięki, babciu!
Dzięki niej mam już 501 zł, wszystkie od babci! ;-;
Odpisz
10 lutego 2017, 09:18
@CukiereczeQ: Babcia dala ci najpierw złotówkę?
Odpisz
10 lutego 2017, 21:04
tak na szczęście pewnie :D
Odpisz
10 lutego 2017, 21:07
@CukiereczeQ: Mam pytanie.
Czemu ZAWSZE stawiasz ";-;" na końcu wypowiedzi?
Odpisz
10 lutego 2017, 21:12
Od czegoś trzeba zacząć.
Odpisz
10 lutego 2017, 21:12
A czemu nie?
Odpisz
10 lutego 2017, 21:15
@CukiereczeQ: Odpowiedz na pytanie.
Odpisz
10 lutego 2017, 21:17
Odpowiedziałam.
Odpisz
10 lutego 2017, 21:20
@CukiereczeQ: Ta odpowiedź nie jest zadowalająca ;-;
Odpisz
10 lutego 2017, 22:05
@CukiereczeQ: tera nie dałaś
Odpisz
10 lutego 2017, 22:58
@CukiereczeQ: odpowiedź nie powinna być pytaniem
Odpisz
11 lutego 2017, 07:14
@CukiereczeQ: Odpowiedz i uzasadnij.
Odpisz
10 lutego 2017, 22:32
Teraz niedawno dostałem 50zł właśnie od babci, zbieg okoliczności
Odpisz
10 lutego 2017, 22:50
@ALKATRAZ: A może Kejdzej cię śledzi? A na ch*j ja to piszę jak i tak nie odpowiesz
Odpisz
10 lutego 2017, 22:52
@mateczek123: bo możesz
Odpisz
11 lutego 2017, 03:10
@ALKATRAZ: O! Kogo ja widzę, dawno cię nie było ;) bana miałeś? xD
Odpisz
11 lutego 2017, 03:08
Nie rozumiem, dlaczego kogoś trzeba zmuszać do wizyty u dziadków?
Odpisz
11 lutego 2017, 00:13
AHA
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2017, 23:27
Każdy pisze, że docenią tą babcie jak jej już nie będzie, ja będę oryginalny:
"Litwo ojczyzno moja..."
Odpisz
10 lutego 2017, 23:10
Docenicie jak jej juz nie bedzie.. :(
Odpisz
10 lutego 2017, 21:08
Ten uczuć kiedy nie dostajesz hajsu od babci.
Odpisz
10 lutego 2017, 22:52
@Archeologwinternetach: smuteczeg
Odpisz
10 lutego 2017, 22:50
typowe xd
Odpisz
10 lutego 2017, 22:23
To przykre, że trzeba zmuszać dziecko żeby odwiedziło babcie a jeśli juz przychodzi do niej to tylko po hajs. Cóż, docenią jak stracą.
Odpisz
10 lutego 2017, 22:32
@OwieczkaDawid: Ja akurat miałam babcie, nie żebrałam od niej piniążków tylko ... Żebym była zauważalna przez nią.
Odpisz