Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

14 kwietnia 2019, 23:30

Lepiej żeby serial był tworzony jak najdłużej, jak jest zakończony, to jest R.I.P..

Avatar patryko12349

2 maja 2018, 09:51

Spongebob jest nieśmiertelny

Avatar krzysiulka10

30 listopada 2018, 22:11

@patryko12349: Nie jak jego stwórca (RIP Stephen Hillenburg [*]).

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 21:46

Dippyfresh? Oszit

Avatar Soberker

25 lutego 2017, 23:45

Nie zauważyłem :D

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2017, 09:38

(dla tych, którzy chcą mi dać kolejne strzałki w dół, prawy górny róg obrazka ^^)

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2017, 16:59

Właśnie ja to też zauważyłam ;-;...

Avatar Demondo498

26 lutego 2017, 11:00

A co z Wróżkami im też nie dają zdechnąć

Avatar Lusia112

1 marca 2017, 18:56

@Demondo498: Timmiemu nawet dali laskę żeby pociągnąć

Avatar Demondo498

1 marca 2017, 18:59

@Lusia112: Ale przynajmniej trzymaja poziom jak ze spangebobem dlatego zawsze mozna to ogladac bez konca

Avatar rafal603

10 lutego 2017, 16:19

O co chodzi?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar RpLay

26 lutego 2017, 10:22

Ale chyba nie ma nowych odcinków

Avatar greenwood

26 lutego 2017, 21:07

@RpLay: Niestety nie ma. Potwierdzam jako fan pingwinów

Avatar siwy3000

25 lutego 2017, 21:34

Ale spongebob jest zajebisty

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2017, 10:57

@KalkoPl: Ale SpongeBob zawsze był dziwny .-.

Avatar KalkoPl

26 lutego 2017, 11:54

Lizanie tyłka mikroorganizmu przez język zmutowanej rozgwiazdy. To napewno w 100% normalne.

Avatar Joules

Edytowano - 26 lutego 2017, 10:03

Tyle że, w spongebobie trzymają sie jeszcze oryginału. I nie jest to takie za przeproszeniem gówno, jak powołane spowrotem do transmisji i przemielone na gorsze Atomówki czy Młodzi Tytani.

Avatar PapierowyAndrzej

25 lutego 2017, 23:20

ocean man

Avatar Anty_CzarnyLodzik

26 lutego 2017, 07:54

@PapierowyAndrzej: Andrzeju! Biegnij po odkurzacz!

Avatar rogaliq

26 lutego 2017, 00:31

asdfmovie... Wspomnienia
... I ta radość po wrzuceniu nowego odcinka... ech... :')

Avatar WickedHeart

25 lutego 2017, 22:17

pomysły na inne wersje tego mema
Activision-Call of Duty
Ubisoft-Assasins Creed
Square Enix-Final Fantasy ale tu to z lekkim przymrużeniem
Sony-God of War

jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły niech je wypiszę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar WickedHeart

26 lutego 2017, 11:20

chodzi mi o fakt że trylogia zakończyła się w ddefinitywny sposób (śmierć kratosa) a teraz z greka zrobili norda teraz to będzie god of war tylko z nazwy w moim przekonaniu

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2017, 11:31

@WickedHeart: Dla mnie God of War to niezła walka z wielkimi r*chaczami 3000, więc najważniejsze dla mnie zostaje

Avatar juzi46

25 lutego 2017, 22:12

czytasz to?
Tak to wiadomość z przyszłości
odpowiedź mi :V

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Anty_CzarnyLodzik

26 lutego 2017, 14:26

@revan21: o cholera, nie widziałem bo jestem na wersji mobilnej...

Avatar revan21

26 lutego 2017, 15:19

@Anty_CzarnyLodzik: o nie,nic się nie stało

Avatar ALKATRAZ

25 lutego 2017, 22:10

dopóki mają pieniądze, będą nowe odcinki spongeboba, tak jak jest obecnie z porą na przygodę

Avatar charizard

25 lutego 2017, 21:47

ej ale spongebob jest najzajebiszczą bajką jaką oglądałem i oglądam

Avatar NajsilniejszyBohater

25 lutego 2017, 21:29

Bo nie byłoby memów

Avatar Demondo498

25 lutego 2017, 21:21

Pytanie czy spangebob dalej ma nowe odcinki czy puszczaja stare w 2017 roku i czy w polsce bd transmitowane z tego roku odcinki ???

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2017, 22:29

@Demondo498: Na Nickolodeon puszczaja i nowe odcinki i stare

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka